Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Naše maso Světlá tlačenka

cca 0,51 kg
Od českého farmářePrémiová kvalita
cca 136,01 Kč 267,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Ochutnejte výbornou tlačenku prémiové kvality!

Vyrobeno z masa přeštických vepřů.

V klasické české tlačence najdou uplatnění všechny části prasete, které obsahují kolagen a libové i mírně prorostlé kousky masa. Jak ji v Našem mase vyrábí? Vaří ve vodě na mírném ohni těsně pod bodem varu hodinu a půl až dvě hodiny. Pak nechají tlačenku vychladnout a přitom pravidelně obrací, aby se maso usazovalo rovnoměrně. Dejte si ji s cibulí, octem a čerstvým chlebem.

Tepelně opracovaný masný výrobek.

Použití

Nejlépe chutná trochu natemperovaná a nakrájená na půlcentimetrové plátky s cibulkou, octem a pepřem. Jako příloha samozřejmě chléb.

O výrobci

Řeznictví Naše maso prodává hovězí z plemene čestr, vepřové z přeštíků a uzeniny podle prvorepublikových receptur. Do řeznictví na Dlouhé ulici je dodává Amaso, které ho odebírá výhradně od tuzemských chovatelů. Řezníci se s nimi osobně znají, dbají na to, aby zvířata žila spokojený život a dohlížejí na porážku. Ve výrobně v Jenči pak maso sami bourají, nechávají zrát a vyrábějí z něj uzeniny.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

AMASO CZ, s.r.o. 
Maiselova 38
Praha 1
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřové maso50 %
Vepřové droby13 %
Vepřové kůže7 %
Masový vývar26 %
Jedlá sůl s jódem
Čerstvý český česnek
Černý pepř
Majoránka
Nové koření
Zázvor
Přírodní obal hovězí deník

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1288 kJ/312 kcal
Tuky28 g
z toho nasycené mastné kyseliny11 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny15 g
Sůl2 g
Vláknina0 g