Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Sunar Complex 2, pokračovací kojenecké mléko

0,6 kg
269,90 Kč 449,83 Kč/kg
Akce pro Rohlíček: 199,90 Kč
Země původu: Švédsko,

Sunar pečuje s láskou o dětská bříška více než 80 let.
 
Nová kojenecká mléka Sunar se vyrábí udržitelným a ekologickým způsobem z čerstvého kravského mléka a smetany nejpokročilejší technologií s přísnou kontrolou kvality.
 
Unikátní receptura Sunaru Complex vychází z více než 80 let výzkumu a obsahuje kombinaci živin, které jsou i v mateřském mléce. Mezi nejdůležitější patří mléčný tuk, který je druhou nejzastoupenější složkou mateřského mléka. Je bohatý na esenciální bioaktivní látky a navíc dodává mléku lahodnou chuť bez nutnosti přidávat umělá mléčná aromata. Kromě toho obsahuje Sunar Complex 2 další důležité látky pro správný vývin vašeho dítěte – např. vápník a vitamin D pro správný růst kostí, vitaminy A, C a železo na podporu imunity a prebiotickou vlákninu GOS pro spokojené bříško. Nově jsou mléka Sunar také bez palmového oleje. 

Pokračovací mléko Sunar Complex 2 je vhodné jako součást smíšené stravy pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Proč si vybrat Sunar Complex 2:

  • obsahuje mléčný tuk
  • bez palmového oleje        
  • unikátní kombinace živin podle vzoru mateřského mléka
  • DHA (Omega 3) pro rozvoj mozku a oční sítnice
  • vápník a vitamin D pro správný růst kostí
  • vitaminy A, C a železo na podporu imunity
  • prebiotická vláknina GOS pro spokojené bříško
  • bez přidaných cukrů, pouze mléčný cukr laktóza

Použití

Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Vysterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut.
V jiné nádobě převařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ji vychladnout např. ve vodní lázni na 40 °C. Vlijte požadované množství do vysterilizované lahve (viz. dávkovací tabulka). Nespotřebovanou převařenou vodu již pro další přípravu mléka nepoužívejte.

Naplňte odměrku vrchovatě práškem a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz dávkovací tabulka). Dobře zavřete a důkladně protřepejte, až se prášek rozpustí. Před podáváním dítěti si zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí, že teplota mléka není vyšší než 37 – 40°C. Připravenou porci ihned podávejte.

O výrobci

Společnost HERO působí v České a Slovenské republice od roku 2004. Je to mezinárodní, rodinná firma s více než 125letou zkušeností se zpracováním ovoce, vývojem a výrobou dětské výživy. Všechny výrobky jsou vyráběny v souladu s přírodou, s ohledem na čerstvost a v tom nejčistším prostředí. Hlavními značkami společnosti jsou Sunar, Sunárek, Corny a Schwartau.

Skladování

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24°C v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neuchovávejte v lednici. 

Vždy podávejte pouze čerstvě namíchanou porci a spotřebujte ji do 2 hodin. Nespotřebovanou porci dále neuchovávejte a znovu nepodávejte. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Upozornění

Sunar Complex 2 je pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku. Je určen pouze pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeny. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar Complex 2 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoli výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii, nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence.

Výrobce

HERO CZECH s.r.o.
Radlická 751/113E
158 00  Praha 5
Czech Republic  

Složení

Odtučněné mléko
Laktóza
Z mléka
Maltodextrin
Smetana
Mléčný tuk
Slunečnicový olej
Kokosový olej
Galaktooligosacharidy
Řepkový olej
E332 - Citronany draselné
E341 - Fosforečnany vápenaté
Rybí olej
E511 - Chlorid hořečnatý
Emulgátor
E322 - Lecitiny
Cholin chlorid
Chlorid sodný
E301 - Askorban sodný
E331 - Citronany sodné
Taurin
Síran železnatý
L-askorbyl-6-palmitát
Inositol
L-karnitin
D-α-tokoferol
Síran zinečnatý
Nikotinamid
D-pantothenát vápenatý
Síran měďnatý
Retinyl palmitát
E101 - Riboflavin
Thiamin-hydrochlorid
Pyridoxin-hydrochlorid
Jodid draselný
Síran manganatý
Kyselina listová
Seleničitan sodný
Fytomenadion
D-biotin
Cholekalciferol
Kyanokobalamin
Zobrazit vše

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota288 kJ/69 kcal
Tuky3.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.1 g
Sacharidy8.2 g
z toho cukry5.6 g
Bílkoviny1.4 g
Sůl0.06 g
Vláknina0.2 g

Alergeny

Ryby
Sójové boby
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.