Skip navigation
Aquila Tea Iced black tea with peaches

Aquila Tea Iced black tea with peaches 

1.5 lCZK 24.60 /l
3690CZK

Aquila Tea is a refreshing iced black tea with a peach flavor, perfect for fruit drink lovers. It's crafted from real tea leaves and Aquila spring water, with added real fruit juice. You won't find any artificial colors or preservatives here! This Czech-made 1.5-liter tea is a fantastic choice for a cool-down.

Country of origin

Czech Republic

Description

Ledový čaj Aquila s příchutí broskve je sladké osvěžení pro všechny milovníky ovocných nápojů. Nesycené černé ledové čaje Aquila Team jsou vyráběny z pravých čajových lístků, pramenité vody Aquila a obsahují pravou ovocnou šťávu. Nenajdeme v nich žádná umělá barviva ani konzervanty. Produkt je původem z České republiky.

Použití

Určeno pro přímou spotřebu. Doporučujeme ledový čaj podávat chlazený.

O výrobci

Společnost Mattoni 1873 a.s. je v současné době největším výrobcem minerálních a pramenitých vod ve střední Evropě. Vedle tradiční minerální vody Mattoni vyrábí pramenitou vodu Aquila a minerální vody Magnesia, Poděbradka, Dobrá voda a Hanácká Kyselka. 

V současné době vyváží své produkty do 20 zemí světa a vlastní zahraniční značky minerálních vod v Rakousku a Maďarsku. 

Skladování

Uchovávejte při teplotě 2 °C25° C.

Výrobce

Mattoni 1873 a.s.
Horova 3
360 21  Karlovy Vary
Česká republika

Nutritional values per 100 ml

Energy value
128 kJ30.5 kCal
Fats
0 gincluding saturated fatty acids0 g
Carbohydrates
7.5 gincluding sugars7.5 g
Protein
0 g
Salt
0 g

Composition & Allergens

Composition

  • Pramenitá voda
  • Cukr
  • Extrakt z černého čaje0.4 %
  • Broskvová šťáva0.1 %
  • Aroma
  • Kyselina:
  • Kyselina citronová
  • Antioxidant:
  • Kyselina L-askorbová