Tom Kha Kai - Thajská kuřecí polévka s kokosovým mlékem ze Sia

380 g
Prémiová kvalita
139,90 Kč 368,16 Kč/kg
Cena pro Premium: 118,91 Kč
Země původu: Česká republika,

Asijská restaurace Sia pro vás připravila pikantní thajskou polévku s kokosovým mlékem a kuřecím vývarem ochuceným galangalem, citronovou trávou, limetovými listy, rybí omáčkou a limetou. V polévce naleznete oblíbené vařené kuřecí maso, bylinky, hlívu ústřičnou a chilli.

Balení obsahuje: 

  • Polévku 200 ml
  • Ostatní suroviny (kuřecí trhané maso, cherry rajčata, bylinky, hlíva ústrčiná, limeta, chilli paprička) 180 g

Je možné si vychutnat pokrmy z vašich oblíbených restaurací v pohodlí domova? Teď už ano, a to díky Rohlík Bistru! Důkazem je řada těchto specialit od restaurace Sia. Základem jsou suroviny přímo z Asie. Thajská kuřecí polévka je jedním z oblíbených pokrmů tamější kuchyně. Tak neváhejte a dopřejte si tuto pochoutku již dnes!

O restauraci

Asijská restaurace Sia vychází z tradičních receptů a postupů, které byly obohaceny zkušenostmi mezinárodního týmu šéfkuchaře Jiřího Štifta. Jídla jsou připravována přímo před hosty, a to v třípatrové otevřené kuchyni. Po vzoru asijského způsobu stolování jsou jednotlivé pokrmy servírovány doprostřed stolu.

V menu Sia naleznete tradiční oblíbené recepty asijské kuchyně, jako je pekingská kachna jejíž příprava trvá dva dny. Dále oblíbené knedlíčky dim sum plněné masem nebo mořskými plody, a nakonec robata gril – grilování mořských ryb podávaných s originálními marinádami.

Jak to funguje? 

Použití

Cherry rajčata nakrájíme na poloviny, chilli papričku nakrájíme nadrobno a bylinky nahrubo. Polévku přelijeme do vhodného hrnce, přidáme houby, kuřecí maso a za občasného míchání dobře prohřejeme. Ihned po ohřátí stáhneme hrnec ze sporáku a přidáme nahrájené cherry rajčata a bylinky. Dle chuti přidáme limetovou šťávu a nakrájenou chilli papričku.

Skladování

Skladujte v chladničce do 4 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Sia Restaurant
V Celnici 1034/6,
Praha 1, 110 00
Česká republika

Kam s obalem?

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.