Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Naše maso Roštěná vysoká na steaky

cca 0,52 kg
cca 441,00 Kč 849,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Hovězí maso výsekové. Podíl českého strakatého skotu v plemenné skladbě minimálně 50 %.

Vysoký roštěnec patří k nejznámějším kusům masa na steak. Díky rovnoměrnému mramorování a tukovému krytí získá maso na velmi výrazně chuti.

Sval z lopatky, bývá často mramorovaný a jeho barva je krásně červená. Do dvou třetin jím prochází silnější kolagenní blána, která se při steakové úpravě odstraňuje. Vzniknou tak dva tenké pláty masa, které doporučujeme grilovat v celku. 

Zráno ve vakuu minimálně 30 dní.

Použití

Nejlepší je připravený na grilu. Z každé strany nechte 2 minuty opéct na vysokou teplotu a poté ho nechte alespoň 30 minut na méně teplém místě. Před podáváním rozhodně nechte odpočinout asi při 50 °C.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Hovězí roštěnou můžete využít například v receptu hovězí steak s chimichurri omáčkou.

 

O výrobci

Řeznictví Naše maso prodává hovězí z plemene čestr, vepřové z přeštíků a uzeniny podle prvorepublikových receptur. Do řeznictví na Dlouhé ulici je dodává Amaso, které ho odebírá výhradně od tuzemských chovatelů. Řezníci se s nimi osobně znají, dbají na to, aby zvířata žila spokojený život a dohlížejí na porážku. Ve výrobně v Jenči pak maso sami bourají, nechávají zrát a vyrábějí z něj uzeniny.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 1-4 °C.

Výrobce

AMASO CZ, s.r.o. 
Maiselova 38
Praha 1, 110 00
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Hovězí roštěnec