FJORU MSC Treska tmavá svíčková bez kůže

cca 270 g
Vyprodáno. Očekáváme v pátek.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Island,

Přivítejte novou vlastní značku ryb - Fjoru - nejlepšího odborníka na ryby ve vašem městě. Naším cílem je nejen šířit myšlenku, že ryby jsou zdrojem vysoce zdravých bílkovin, ale také podporovat udržitelnost rybářských podniků a farem, protože je známo, že ekologii máme v krvi. Fjoru je jednoduše nejlepší odborník na ryby ve vašem městě.

Treska tmavá s kůží neboli loin je neprávem podceňovaná popelka mezi treskami. Maso je lehce tmavší a až tepelnou úpravou zbledne. Typické je svým aroma, pevností, nejvíce vynikne při smažení

Treska tmavá je ideální volbou, pokud si chcete dopřát prvotřídní kvalitu za výhodnou cenu. 

Certifikace

Tyto produkty pocházejí z rybolovu, který byl nezávisle certifikován podle standardu MSC pro dobře řízený a udržitelný rybolov. www.msc.org

 

Použití

Vyzkoušejte tento skvělý recept na Fish&Chips:

Loiny nakrájíme na cca 50 g porce, osolíme, opepříme. Do dvou misek vyklepneme zvlášť bílky a zvlášť žloutky. Ze žloutků, hladké mouky (4 lžíce) a černého piva (0,3 l) umícháme těstíčko, které ochutíme solí, pepřem a vinným octem. Z bílku ušleháme pevný sníh a opatrně vmícháme do těstíčka. Kousky tresky obalíme v těstíčku a osmažíme po obou stranách do zlatova. Podáváme s mačkaným hráškem, domácí tatarkou a hranolky.

O výrobci

Fjord Bohemia se specializuje na zpracování veškerých čerstvých ryb a dalších mořských produktů. Další činností je uzení lososů přírodním a tradičním způsobem na bukovém dřevu, bez dodatečných konzervačních látek, včetně jejich distribuce. 

Skladování

Skladujte v lednici při teplotě -1 do 4 °C. 

Výrobce

Fjord Bohemia s.r.o
Za Avií 914/2
196 00 Praha - Čakovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.