• Milí zákazníci, dnes se koná finále konferenční ligy a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Alnatura BIO Silken Tofu

400 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 13 DNŮ

BIO
 76,90 Kč 192,25 Kč/kg
Země původu: Německo,

Veganské tofu vyrobené z evropských sojových bobů v BIO kvalitě. 

Jemně krémová konzistence typická pro toto tofu vás pohltí každým kouskem. Patří mezi oblíbené japonské speciality. Toto kvalitní tofu pochází z ekologického zemědělství. 

Značka Alnatura je zárukou vysoké kvality. Produkty jsou vyrobeny šetrným zpracováním surovin a se zodpovědným přístupem k životnímu prostředí. Nákupem těchto výrobků navíc podpoříte rozvoj ekologického zemědělství a lepší životní podmínky zvířat.

Použití

Vyzkoušejte toto tofu v salátech, těstovinách, zapékaných jídlech nebo jen tak. Ingredience pro veganské dezerty, dipy a omáčky, stejně jako koláče, polévky a quiche.

O výrobci

Alnatura GmbH je německá společnost, která byla založena roku 1984. Podnik se zaměřuje především na výrobu organických produktů. Všechny použité přísady pocházejí z ekologického zemědělství. Mnoho výrobků Alnatura navíc nese pečeť organického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Jejich směrnice jsou komplexnější a přísnější než zákonné požadavky.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě max 7 °C.

Výrobce

Alnatura GmbH
Darmstädter Str. 63
64404 Bickenbach
Německo

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 13 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.