FJORU ASC Losos obecný porce bez kůže

200 g
 234,90 Kč 1 174,50 Kč/kg
Země původu: Norsko,

Přivítejte novou vlastní značku ryb - Fjoru - nejlepšího odborníka na ryby ve vašem městě. Naším cílem je nejen šířit myšlenku, že ryby jsou zdrojem vysoce zdravých bílkovin, ale také podporovat udržitelnost rybářských podniků a farem, protože je známo, že ekologii máme v krvi. Fjoru je jednoduše nejlepší odborník na ryby ve vašem městě.

Losos je oblíbený pro svou výraznou chuť a ohromující charakteristickou barvu. Obsahuje velké množství omega-3 mastných kyselin. Lososi pocházejí primárně z Norských farem, které jsou certifikované v systému ASC.

Losos obecný je dravá ryba z čeledi lososovitých, která se ve volné přírodě vyskytuje především v severních chladnějších mořích.

Jedná se o čerstvou rybu z aquakultury.

Balení obsahuje jednu centrální porci bez kůže a bez kostí.

Certifikace

Tyto produkty pocházejí z farmy, která byla nezávisle certifikována podle standardu ASC pro zodpovědně chované mořské plody. www.asc-aqua.org

Použití

Losos umožňuje bezpočet kulinářských využití od pečení před dušení až k rybím polévkám.

O výrobci

Fjord Bohemia se specializuje na zpracování veškerých čerstvých ryb a dalších mořských produktů. Další činností je uzení lososů přírodním a tradičním způsobem na bukovém dřevu, bez dodatečných konzervačních látek, včetně jejich distribuce. 

Skladování

Skladujte v lednici při teplotě -1 do 4 °C. 

Výrobce

Fjord Bohemia s.r.o
Za Avií 914/2
196 00 Praha - Čakovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.