Qualivo Hovězí mleté nejen na burger

cca 490 g
Od českého farmářePrémiová kvalitaVyzrálé maso

cca

 173,17 Kč 349,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Hovězí mleté pocházející z prémiového masa Qualivo. 

  • Zabaleno: ve vakuu
  • Mokré zrání: 14 dní

Maso od společnosti Maso z Choťovic zraje před prodejem 14 dní. Jedná se o mokré zrání. Maso pochází výhradně z mladých býků.

Tmavé hovězí maso vyniká svou silnou chutí. Hovězí pupek je vhodný pro vaření i dušení. Díky svému jemnému mramorování se skvěle hodí i pro grilování. Flank steak má intenzivní chuť a přitom jeho příprava je velmi rychlá a jednoduchá.

Za luxusním masem z Qualiva nestojí žádný trik. Jen náležitá péče o každé zvíře, respekt k jeho potřebám a špičkové krmivo podle švýcarské receptury. 

  • výjimečně jemné a chutné 
  • atraktivní struktura a barva bez nežádoucích pachutí (obzvláště u tuku)
  • vysoký kulinářský zážitek i z běžnějších řezů

Qualivo je prémiové maso produkované podle unikátní švýcarské metody krmení a chovu s důrazem na imunitu a zdraví zvířat. Výsledkem je velice křehké, lehce stravitelné maso s krátkou dobou kuchyňské úpravy.

Sofistikovaný koncept chovu a prémiové krmivo zabezpečuje špičkovou úroveň zdraví zvířat a skvělou chuť masa. Jednoznačný rozdíl ve stabilitě kvality v čase, krátké době kuchyňské úpravy spojené s prémiovou křehkostí, chutí, barvou a strukturou masa je potvrzeno dlouhodobou existencí této značky.

Maso pochází z německého chovu, porážka proběhla v Německu, porcování na farmě v Choťovicích.

Použití

Použijte na přípravu lahodného burgeru. Ideální na gril.

Před pečením maso ochutíme. Maso vložíme na rozpečený gril a přitlačíme, aby nedošlo k vyboulení. Propéčeme z obou stran. Kontrolujeme propečení pomocí prstu, zda je maso tuhé. Po grilování necháme maso chvíli odpočinout, ideálně v alobalu. Podáváme s propečenými houskami a zeleninou.

O výrobci

Maso z Choťovic je rodinná farma zabývající se především chovem a porážkou prasat. Další činností je porcování nejen vepřového, ale všech druhů zvířat. 

Hlavní rozdíl oproti tradičnímu, čistě organickému nebo konvenčnímu způsobu produkce masa, je způsob krmení. Zvířata jsou krmena výhradně krmnými směsmi Qualivo, senem nebo slámou. Krmivo je vyráběno buď přímo společností Hofmann Nutrition AG, nebo je mícháno podle jejích receptur. Obsahuje striktně kontrolované  komponenty, které jsou optimálně přizpůsobeny věku a vývoji zvířat. Qualivo zvířata jsou vždy perfektně krmena a vybalancována.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Maso Na Farmě
Choťovice 134
289 05 Žehuň
okres Kolín

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.