• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

The Miners Office Blend

250 g
299,90 Kč 1 199,60 Kč/kg
Země původu: Brazílie,

Výborná výběrová káva Office Blend, vhodná do automatického kávovaru.

Káva se vyznačuje sladkostí hořké čokolády a pekanových ořechů s tóny květového medu a nižší aciditou připomínající žluté ovoce.

  • Acidita: 2/5
  • Hořkost: 4/5
  • Sladkost: 4/5

Stupně acidity, hořkosti a sladkosti jsou určeny pražírnou The Miners.

Neholdujete zrovna kyselým kávám a raději byste sáhli po tmavěji pražené kávě?

Správná volba bude Office blend, který je navržen tak, aby uspokojil především širší veřejnost a domácí uživatele, kteří hledají konzervativnější kávy. Přestože se Office blend průběžně mění v závislosti na aktuálních sklizních, The Miners se stále snaží zachovat podobný chuťový profil.

V jednoduchosti je síla a Office blend není výjimkou. Je sladký, stabilní a nekomplikovaný.

Použití

Doporučujeme pro přípravu kávy v automatickém kávovaru, pákovém kávovaru nebo v moka konvičce.

O výrobci

Pražírna výběrové kávy The Miners Roasters vznikla počátkem roku 2020 v pražských Vršovicích v prostorech bývalých jatek, jako hmotný projev nadšení a lásky pro dobrou a kvalitní kávu s příběhem. Od prvního spuštění pražičky na kávu se pražírna snaží přinést komplexní nabídku káv od netradičních druhů, přes bláznivé fermentace, až po kávy ke každodenní konzumaci a požitku ze šálku kávy. Velkou část káv získává pražírna přímo od farmářů, se kterými spolupracuje dlouhodobě a buduje si s nimi postupně blízký vztah. Tato spolupráce pražírně umožňuje přístup k zajímavým a novým kávám a farmářům poskytuje možnost rozvoje.

Skladování

Skladujte v suchu a chladu.

Výrobce

The Miners Roasters s.r.o.
Moskevská 516/49
101 00 Praha – Vršovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 162 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 157 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.