Wild & Coco Biotic Cocofir Mango

250 ml
BIO
 79,90 Kč 319,60 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Osvěžující, bezlaktózová alternativa kefíru s mangovou příchutí. Je z mladého kokosu a obsahuje 65 miliard probiotických bakterií „Superhuman“.Cocofir je fermentovaný, dále zrající nápoj. Má krémovou chuť s tóny manga a příjemně voní.

Použití

Doporučujeme k snídani či svačině, s dalším ovocem, s granolou, müsli, čokoládou nebo kakaem nebo jen tak samotný. Doporučujeme otevírat opatrně, aby nedošlo k vykypění. Nejste-li zvyklí na probiotické potraviny, začněte jej konzumovat postupně, a to ve zvyšujícím se množství ze 100 až na 500 mililitrů denně.

O výrobci

Česká společnost vyrábějící unikátní, lahodné a funkční potraviny (nejen) z mladého kokosu. Posláním je zvyšovat kvalitu života zákazníků (zdraví, štěstí, hojnost a autentičnost) prostřednictvím jedinečných potravin a služeb.

Inspirováni kouzlem a sílou thajských mladých kokosů odrůdy Nam Hom, začali z této mimořádně výživné suroviny vyrábět fermentované výrobky. Každá porce obsahuje miliardy probiotických bakterií speciálně vybraných bakteriálních kmenů přátelských pro lidské tělo. Dále nabízí kokosovou vodu a dužinu, kokosové pomazánky, rostlinnou alternativu majonézy a další dobroty. Důraz je kladen na kvalitní zpracování a maximální zachování přirozených vlastností vstupních surovin. Většina výrobků je v BIO kvalitě a v portfoliu mají také širokou škálu RAW produktů (bez tepelné úpravy).

Skladování

Skladuje se při teplotě od 1 do 5 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Wild & Coco
Těšnov 6
Praha 1, 110 00
Česká republika