Skip navigation
Akinu Hay for rodents

Akinu Hay for rodents

400 gCZK 147.25 /kg
5890CZK

Akinu pressed hay is beautifully fragrant and a must-have for any hutch housing your rabbit, guinea pig, chinchilla, or hamster. This Polish hay contains no sticks or tough grasses, ensuring its high quality. You can use it as a supplementary feed or as soft, absorbent bedding for the cage bottom. 400g pack.

Country of origin

Poland

Description

Krásně voňavé lisované seno Akinu nesmí chybět v žádném seníku králíčka, morčátka, činčily nebo křečka.

  • neobsahuje klacíky ani tvrdé trávy
  • přidávejte ke krmení do seníku
  • lze použít také jako podestýlku na dno klece

Použití 

Používejte jako podestýlku a doplňkové krmivo. Dno klece nebo záchodku pokryjte cca 5cm podestýlky. Pravidelně ji vyměňujte za čistou. Seno jako doplňkové krmivo podávejte v seníku. Skladujte v suchu.

O výrobci

AKINU je česká společnost, která již více než 30 let nabízí širokou škálu pamlsků a chovatelských potřeb pro psy, kočky a další domácí mazlíčky. Mezi nejoblíbenější pamlsky patří AKINU Masíčka, která definují kategorii masových pamlsků. Společnost také dlouhodobě podporuje celou řadu organizací a projektů spojených s péčí o zvířata, jako je například organizace Helppes nebo celá řada útulků.

Skladování

Výrobek skladujte v suchu a chraňte před vlhkem.

Výrobce

AKINU CZ s.r.o.    
Mělnická 338
277 01 Dolní Beřkovice
Česká republika

Composition & Allergens

Composition

Seno lisované podestýlka 400g. Používejte jako podestýlku a doplňkové krmivo. Dno klece nebo záchodku pokryjte 5 cm podestýlky. Pravidelně ji vyměňujte za čistou. Seno jako doplňkové krmivo podávejte v seníku. Krmte dle potřeby. Zajistěte zvířeti vždy přístup k čerstvé pitné vodě. Není určeno pro lidskou spotřebu. Určeno pro zvířata v zájmovém chovu.