Získejte exkluzivní výhody za vaši první objednávku:

Doručení už od 60 minut

30 dní doprava zdarma

100% záruka spokojenosti

Doprava

Košík

Úklid pro klid

Úklid pro klid Odflekovač

300 ml
Novinka
149,90 Kč 499,67 Kč/l

Doručení už do 60 minut

400+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Odflekovač založen na bázi peroxidu vodíku zatočí se skvrnami na oblečení, prádle, matraci, koberci a čalounění. Má pořádnou sílu, a tak si poradí i se zapranými skvrnami, se kterými si jiné odstraňovače skvrn neporadí.

Perfektně funguje na: skvrny od potu, krve, trávy, pylu, opalovacího krému, mastné fleky, skvrny od jahod, melounu, banánu a dalšího ovoce nebo třeba nehody v batolecích kalhotkách.

Použití

Nastříkejte ho na skvrnu a nechte půl hodiny působit. Oblečení nebo prádlo pak hoďte do pračky a vyperte na běžný režim. Pokud čistíte flek na čalounění nebo koberci, skvrnu otřete vlhkým hadříkem.

Pozor! Při použití odflekovače na barevný nebo choulostivý materiál ho nejdříve otestujte na méně viditelném místě. Ujistíte se tak, že si nesmlsne na barvě nebo látku nějak nepoškodí.

O výrobci

Kateřina na svém instagramu ukazuje uklízecí tipy, které usnadňují život. Úklid může být zábavný a snadný. Opravdu není nutné uklízet od rána do večera. Miluje jednoduché produkty, které fungují skvěle. Na úklid často stačí základní suroviny, šetrné k přírodě i k celé Vaší rodině. Uklízení nemusí být nudné a složité. 

Skladování

Skladujte vždy na suchém a před přímým slunečním světlem chráněném místě při teplotách 5–25 °C a mimo dosah dětí.

Výrobce

Úklid pro klid, s.r.o.
Nové Sady 988/2
602 00 Brno
Česká republika
www.uklidproklid.eu
info@uklidproklid.e

Standardní věty o nebezpečnosti

H315 – Dráždí kůži

H319 – Způsobuje vážné podráždění očí

Pokyny pro bezpečné zacházení

P101 – Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

P102 – Uchovávejte mimo dosah dětí.

P305+P351+P338 – PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte

kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

P302+P352 – PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.

P260 – Nevdechujte aerosoly.

P501 – Odstraňte obsah/obal ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu.

Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % amfoterní povrchově aktivní látky, méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, Glycerin, Olive Oil Glycereth-8 Esters, Phenoxyethanol, Sodium beznzoate, Parfum, Limonene, Linalool