Přeskočit navigaci

FABINI

FABINI Nerezové mísy 3 díly

3 ks
Novinka
1 599,00 Kč 533,00 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

200+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Čína,

Výhodná sada tří praktických mís z kvalitní nerezové oceli je praktickým pomocníkem do každé kuchyně. Hodí se na přípravu ovocných i zeleninových salátů, pomazánek či krémů i k bezpečnému skladování pokrmů v chladničce. V míse o průměru 24 cm můžete nechat i vykynout těsto.

Mísy jsou stohovatelné a vhodné do myčky. Při přípravě těsta, dortového krému, pomazánek i zeleninových salátů se zkrátka vyplatí mít je vždy po ruce.

Sada obsahuje:

  • Nerezová mísa Ø 16 cm
  • Nerezová mísa Ø 20 cm
  • Nerezová mísa Ø 24 cm

Rozměry a specifikace

  • Průmer: 16, 20 a 24 cm
  • Materiál: Nerezová ocel 18|10
  • Myčka: Ano
  • Záruka: 25 let

Použití

Nádobí je určeno ke každodennímu použití. Je vhodné do myčky a snadno se udržuje.

Péče

  • Po dokončení nechte nádobí co nejdříve odmočit, hravě ho pak vyčistíte.
  • Drátěnku raději nepoužívejte, postačí běžné čisticí přípravky ideálně ekologické na bázi sody a octa.
  • Nádobí můžete mýt bez obav v myčce.

O výrobci

Značku FABINI založil Jan Fabini s vizí vývoje takového nádobí, které díky extrémnímu výkonu a životnosti skutečně zlepší úroveň vaření a chuť jídla, a které zároveň zůstane za dostupnou cenu.

Všiml si, kolik je mezi námi lidí, kteří investují do kvalitních ingrediencí a kteří se zabývají úrovní vaření, jídla i gastronomií obecně. Když ale dojde na nádobí, mají na trhu pouze dvě možnosti. Buď nekvalitní nádobí od anonymních výrobců, zhotovené z pochybných materiálů se špatným tepelným rozvodem a velmi nízkou životností, a nebo prémiové nádobí, které vychází z tradičního designu a desítky let neprošlo technologickou inovací.

Pustil se proto do přípravy vlastní sady nádobí, kterou uvedl na trh v říjnu roku 2019. Zaměřil se na technologii vícevrstvé nerezové oceli, díky které vynikalo nádobí perfektním tepelným rozvodem, dlouhou životností, zdravotní nezávadností a dalšími benefity, které dokáží přímo ovlivnit prožitek z vaření i chuť jídla. Díky promyšlenému designu a přímému prodeji ji mohl nabídnout za dostupnou cenu a hned v prvním roce začalo v nádobí FABINI vařit tisíce lidí.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Fabini brand s.r.o.
Bubenská 1477/1
170 00 Praha 7 – Holešovice
Česká republika
zakaznici@fabini.cz