Rohlik.cz

Popis produktu

Frosch představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Hygienická čistota pro většinu omyvatelných povrchů a podlah v domácnosti. Účinné a hygienické odstranění špíny a mastnoty beze zbytků díky složkám z levandule. Eliminuje nepříjemné pachy a dodává domovu svěží levandulovou vůni.

Návod na použití: Doporučené dávkování: 2 polévkové lžíce na 5litrů vody. Při silném znečištění nanášet nezředěné. Nemíchejte s jinými výrobky. Nevhodné pro voskované nebo olejované dřevěné povrchy.

Uchovávejte mimo dosahu dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Skladujte v původních obalech při pokojové teplotě. Při dodržení určeného způsobu skladování nedochází k rozkladu.

Návod na použití: • Dávkování: 2 polévkové lžíce (24 ml) na 5 litrů vody • Při velmi silném znečištění nanášejte nezředěný, nechte působit a důkladně opláchněte.

Spotřebujte do 4 let od data výroby uvedeného na obale ve formátu DD.RR.x..

Poznámka: • Uchovávejte mimo dosah dětí. • Nemíchejte s jinými výrobky. • Nevhodné pro voskované nebo olejované dřevěné povrchy.

Složení

<5 % neiontové povrchové aktivní látky, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo, konzervanty (phenoxyethanol), parfémy, levandulový olej, kosmetické barvivo.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×