Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Frosch Univerzální čistič levandule 1 l
-18%

Frosch Univerzální čistič levandule

Frosch Univerzální čistič levandule

1 l
Akce do 31. 10.
64,90 Kč 79,90 Kč (64,90 Kč/l)
Popis produktu

Frosch představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Hygienická čistota pro většinu omyvatelných povrchů a podlah v domácnosti. Účinné a hygienické odstranění špíny a mastnoty beze zbytků díky složkám z levandule. Eliminuje nepříjemné pachy a dodává domovu svěží levandulovou vůni.

Návod na použití: Doporučené dávkování: 2 polévkové lžíce na 5litrů vody. Při silném znečištění nanášet nezředěné. Nemíchejte s jinými výrobky. Nevhodné pro voskované nebo olejované dřevěné povrchy.

Uchovávejte mimo dosahu dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Skladujte v původních obalech při pokojové teplotě. Při dodržení určeného způsobu skladování nedochází k rozkladu.

Návod na použití: • Dávkování: 2 polévkové lžíce (24 ml) na 5 litrů vody • Při velmi silném znečištění nanášejte nezředěný, nechte působit a důkladně opláchněte.

Spotřebujte do 4 let od data výroby uvedeného na obale ve formátu DD.RR.x..

Poznámka: • Uchovávejte mimo dosah dětí. • Nemíchejte s jinými výrobky. • Nevhodné pro voskované nebo olejované dřevěné povrchy.

Složení

<5 % neiontové povrchové aktivní látky, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo, konzervanty (phenoxyethanol), parfémy, levandulový olej, kosmetické barvivo.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK