Skip navigation

Hello syrup mango 

0.7 lCZK 108.43 /l
7590CZK

6,864 customers have this product in their favourites

26% of customers buy regularly

Quench your thirst with Hello's extra thick mango syrup, boasting a high fruit content with 67% dry matter! This delicious syrup from the Czech Republic is perfect for making refreshing drinks; just dilute it with water in a 1:7 ratio. Bring a taste of the tropics home in this convenient 0.7l pack.

Country of origin

Czech Republic

Description

Extra husté ovocné sirupy Hello jsou výjimečné svou hustotou a chutí.

Sirupy mají vysoký podíl ovocné složky, obsahují 67% sušiny.
 


Použití

Sirup nařeďte s vodou v doporučeném poměru 1:7.

O výrobci

V Hello žijí a pracují v rodinném prostředí, kde k sobě lidé mají blízko a kde jim na sobě záleží, a tak je jejich cílem získat si srdce svých zákazníků. Značku vlastní česká firma Linea Nivnice, která vyrábí ovocné nápoje a je největším zpracovatelem ovoce na českém trhu.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu, při teplotách 0-25°C, nespotřebované množství uchovejte v chladničce v uzavřeném obalu a spotřebujte do 24 hodin po otevření.

Výrobce

LINEA NIVNICE, a.s.
U Dvora 190
68751  Nivnice
Česká republika

Nutritional values per 100 ml

Energy value
1513 kJ356 kCal
Carbohydrates
89 gincluding sugars89 g
Salt
0.05 g

Composition & Allergens

Composition

  • Cukr
  • Glukózový sirup
  • Ovocné šťávy z koncentrátu
  • Mango5 %
  • Jablko5 %
  • Pitná voda
  • Kyselina
  • Kyselina citronová
  • Mangové aroma
  • Barvivo
  • Kurkumin