Pumpkin lump
34,527 customers have this product in their favourites
41% of customers buy regularly
This multi-grain bun with pumpkin seeds is pre-baked from frozen dough, ensuring quick availability. It's perfect for breakfast, a snack, or as a side with your meal. A Polish product, this bun comes in a 55g pack. We recommend consuming it quickly for the best taste experience.
Country of origin
Description
Vícerznná bulka obsahuje dýňová semínka.
- Ze zmrazeného polotovaru.
Použití
Pečivo používáme během celého dne ke snídani, svačinám a jako přílohu k pokrmům.
O výrobci
Bidfood se objevil na trhu už roku 1990 v dánském zastoupení společnosti Nowaco. Zabývá se především distribucí mražených a chlazených potravin.

Společnost dále vyvíjí a vyrábí potraviny s vlastními značkami. Má pod křídly hned několik vlastních značek jako jsou například Nowaco, Prima, Petron, Gurmet, Banquet, Drůbež Dýšina, Bagetier, Dobroty babičky Kláry, Coronet a také Meliko.
Skladování
Pečivo skladujeme nejlépe v papírových či plátěných sáčcích. Rozpečené pečivo ze zmrazeného polotovaru je určeno spíše k rychlé spotřebě.
Výrobce
Bidfood Czech Republic s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01 Kralupy nad Vltavou
Česká republika
Durability
Guaranteed minimum durability from the time of delivery: 1 day.If the minimum durability is lower, please contact us and ask for a refund. Not applicable to items from the Save the Food section.Nutritional values per 100 g
Composition & Allergens
Composition
mouka (PŠENIČNÁ 55 %, ŽITNÁ 12 %), dýňová semena 17 %, pitná voda, pekařské droždí, jedlá sůl, činidlo pro ošetření mouky: kyselina askorbová.
Allergens
- Cereals (gluten)
- May contain traces of:
- Eggs
- Soybeans
- Milk
- Tree nuts
- Sesame seeds










