Skip navigation

Get exclusive benefits after your first order:

Agro

AGRO Keramzit 8–16 mm

5 l
CZK 129.90 CZK 25.98 /l

Delivery within 60 minutes

2 000+ customers have in favorites

Country: Czech Republic,
Did you know?
Local production and undeniable freshness

Every day, we source locally for the freshest groceries you can trust.

Keramzit je materiál nepřírodního původu, který se používá k dekoračnímu zakrytí substrátu na povrchu květináčů, uplatňuje se při hydroponickém pěstování rostlin a také jako aranžérská pomůcka k ukotvení umělých rostlin.

Keramzit se vyrábí za vysokých teplot ve speciálních pecích z pečlivě vybíraného druhu jílu. Vzniká tak expandovaný jílový granulát porovité struktury, avšak s hladkou povrchovou úpravou.

Použití

Dávkování naleznete na obalu výrobku.

O výrobci

Agro CS je ryze českou společností, založenou v roce 1992. V té době navázala na činnost Agropodniku Česká Skalice, který sloužil zemědělcům v oblasti poradenství, skladování a aplikace hnojiv. Pro svůj rozvoj AGRO CS v následujících letech využilo odborných zkušeností a znalostí a v roce 1994 rozšířilo své aktivity o výrobu substrátů a malobalení hnojiv. Tuto činnost nadále systematicky rozšiřovalo a v současné době patří ve střední a východní Evropě k předním výrobcům substrátů, hnojiv a travních osiv.

Výrobce

AGRO CS a. s.
č. p. 265
552 03 Říkov
Česká republika
https://www.agrocs.cz/
agrocs@agrocs.cz