Skip navigation
ACC LONG 600MG effervescent tablet 10

ACC LONG 600MG effervescent tablet 10

1 pcCZK 189.90 /pc
Product from
BENU pharmacy
18990CZK

ACC LONG 600mg effervescent tablets contain acetylcysteine, which effectively thins thick mucus and facilitates expectoration. They are ideal for treating acute and chronic respiratory conditions accompanied by a wet cough. This product is suitable for adults and adolescents aged 14 and over. The pack contains 10 tablets.

Description

ACC LONG je léčivý přípravek obsahující acetylcystein. Tato léčivá látka rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím snižuje vazkost hlenu a usnadňuje vykašlávání. Přípravek se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem. Přípravek mohou užívat dospělí a dospívající od 14 let. Balení obsahuje 10 šumivých tablet.

Composition & Allergens

Composition

Složení: Léčivou látkou je acetylcysteinum 600 mg v 1 šumivé tabletě. Pomocnými látkami jsou monohydrát kyseliny citronové, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, mannitol, laktosa, kyselina askorbová, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, dihydrát citronanu sodného, ostružinové aroma.

Dávkování: Jak tablety ACC LONG 600 mg užívat? Dospívající od 14 let a dospělí užívají 1 šumivou tabletu 1x denně. Šumivá tableta se užívá po jídle. Nechá se úplně rozpustit v 1/2 sklenice vody. Roztok se má po rozpuštění tablety vypít co nejdříve. Jen výjimečně můžete nechat připravený roztok stát až 2 hodiny. Účinek acetylcysteinu se zesiluje zvýšeným příjmem tekutin. Pokud se příznaky onemocnění do 5 dnů nezlepší, nebo se ještě zhorší, poraďte se o dalším používání s lékařem. Stejně postupujte i v případě, že se projeví nějaké nežádoucí účinky.

Kontraindikace: Před použitím si pozorně přečtěte příbalovou informaci. Přípravek by neměly užívat osoby mladší 14 let, ani osoby, které jsou alergické na acetylcystein nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. V těhotenství a v období kojení může být tento přípravek užíván jen, jsou-li pro to zvlášť závažné důvody a pouze na doporučení lékaře.

Výrobce: Salutas Pharma

EAN: 4030855002498

SUKL kód: 57395

Farmakoterapeutická skupina: Acetylcystein

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek