Grikios Red cherry peppers filled with lactose cream cheese in rapeseed oil
14 DAYS AVERAGE FRESHNESS
These Grikios red cherry peppers from Germany are a delicious delicacy, filled with lactose-free cream cheese and preserved in rapeseed oil. Perfect as an appetizer, with bread, or in salads, pasta, or on pizza. These chilled peppers have a drained weight of 150g and stay fresh for at least 13 days. A fantastic gourmet treat for any occasion!
Country of origin
Description
Červené cherry papriky plněné bezlaktózovým smetanovým sýrem v řepkovém oleji.
- Hmotnost pevného podílu 150 g.
- Celková hmotnost obsahu 200 g.
Použití
Papričky jsou ideální volbou pro pohoštění svých nejbližších. Tuto chuťovku můžete jíst jak samotnou, tak i s pečivem. Ideální také pro pro přípravu salátů, těstovin či pizzy.
O výrobci
Euroser Dairy Group je vlastníkem, vývozcem a distributorem uznávaných evropských mléčných značek. Portfolio společnosti obsahuje širokou a rozmanitou škálu pečlivě vybraných produktů. Jejich rozsáhlý sortiment v kombinaci s profesionálním a komplexním servisem splňuje požadavky obchodních partnerů a vytváří nové příležitosti na mnoha evropských trzích.
Skladování
Uchovávejte v chladničce při teplotě 2–7 °C.
Výrobce
EUROSER Dairy Group
ul. Geologiczna 20
02-246 Warszawa
Polsko
Durability
Nutritional values per 100 g
Composition & Allergens
Composition
- Řepkový olej40 %
- Cherry papriky33 %
- Cherry papriky
- Cukr
- Jedlá sůl
- Regulátor kyselosti
- Kyselina octová
- Kyselina citronová
- Bezlaktozový smetanový sýr27 %
- Sýr
- Mléko
- Škrob
- Jedlá sůl
- Laktaza
- Konzervant
- Sorban draselný
