Skip navigation
-8 %

ANALERGIN 10MG film-coated tablets 90

1 pcCZK 219.00 /pc
Product from
BENU pharmacy
219CZK
239.00 CZK
-8 % until 31/5

Analergin film-coated tablets contain cetirizine dihydrochloride, an effective allergy medication. They help alleviate nasal and ocular symptoms of seasonal and year-round allergic rhinitis. They also provide relief from chronic urticaria symptoms of unknown origin. Suitable for adults and children aged 6 and over. 1 pc pack.

Description

Léčivou látkou přípravku Analergin je cetirizin-dihydrochlorid. Analergin je přípravek proti alergiím. Přípravek se u dospělých a dětí od 6 let používá k: - zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, - zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie).

Composition & Allergens

Composition

Léčivou látku je cetirizini dihydrochloridum. Jedna potahovaná tableta obsahuje cetirizini dihydrochloridum 10 mg. Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, magnesium-stearát, mikrokrystalická celulosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, bílá potahová soustava OPADRY obsahující hypromelosu, oxid titaničitý, makrogol 4000.

Dávkování: Dospělé a dospívající nad 12 let: 10 mg (1 tableta) jednou denně. Děti ve věku od 6 do 12 let: 5 mg (1/2 tablety) dvakrát denně.

Kontraindikace: Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Přípravek není určen pro děti do 6 let. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Teva Pharmaceuticals

EAN: 8592387017426

SUKL kód: 202090

Farmakoterapeutická skupina: Cetirizin

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek