Sunar

Sunar Complex 4

0.6 kg
Sold out. Expected today.
Send an e-mail when it's back in stock
Show similar from category »
Country: Sweden,
Did you know?
Local production and undeniable freshness

Every day, we source locally for the freshest groceries you can trust.

Sunar Complex 4 je  batolecí mléko z plnotučného mléka, bez palmového oleje. Vyvinuto podle vzoru mateřského mléka. Je určeno pro děti od ukončeného 24. měsíce a obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce.

Sunar Complex 4 byl vyvinut po vzoru mateřského mléka a obsahuje unikátní kombinaci živin, které se v mateřském mléce přirozeně vyskytují. Plnotučné mléko, ze kterého je Sunar Complex vyroben, dodává mléku lahodnou chuť, a proto je dětmi velmi dobře přijímáno a mají spokojené bříško.

  • z plnotučného kravského mléka
  • bez palmového oleje
  • podpora imunity díky vitaminům A, C a D
  • podpora správného vývoje díky obsahu železa, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí a správnému vývoji imunitního systému
  • vápník a vitamin D jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí
  • omega 3 masné kyseliny (kyselina alfa-linolenová)+Q9 přispívá k rozvoji mozku a nervové soustavy

Kojenecká mléka Sunar se vyrábí udržitelným a ekologickým způsobem z čerstvého kravského mléka a smetany v oblasti 2 UNESCO biosfér ve Švédsku. Při výrobě jsou aplikovány pokročilé technologie výroby a samozřejmostí je přísná kontrola kvality.

Sunar s láskou pečuje o dětská bříška více než 80 let. Tato receptura byla vyvinuta experty z Hero Institute for Infant Nutrition, kteří spolupracují s předními zahraničními vědeckými odborníky na výživu, nemocnicemi a univerzitami.

Použití

  1. Pečlivé si umyjte a osušte ruce. Vysterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut.
  2. V jiné nádobě převařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ji vychladnout např. ve vodní lázni na 40 °C. Vlijte požadované množství do vysterilizované lahve (dávkování viz tabulka). Nespotřebovanou převařenou vodu již pro další přípravu mléka nepoužívejte.
  3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz dávkovací tabulka). Dobře zavřete a důkladně protřepejte, až se prášek rozpustí. Používejte vždy pouze přiloženou odměrku.
  4. Před podáváním dítěti si zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí, že teplota mléka není vyšší než 37–40 °C. Připravenou porci ihned podávejte.

O výrobci

Hero Group je mezinárodní rodinná firma s mnohaletými zkušenostmi se zpracováním ovoce, vývojem a výrobou dětské výživy. V Čechách a na Slovensku působí firma od roku 2004. Mezi Hero značky působící v ČR patří kojenecká mléka a příkrmy pro kojence Sunar, cereální tyčinky CORNY a lahodné džemy Schwartau.

Skladování

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 °C v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Vždy připravujte a podávejte pouze čerstvě namíchanou porci. Připravenou porci spotřebujte do 2 hodin. Nespotřebovanou porci dále neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky otevřené balení vždy dobře uzavřete a uložte na suchém a tmavém místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Upozornění

Sunar Complex 4 je mléčná výživa pro malé děti v prášku. Je určen pro výživu kojenců od narození v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni. Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Dříve, než se rozhodnete používat náhradní mléčnou výživu, poraďte se s dětským lékařem. Sunar Complex jako náhradu za kojení používejte pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii, nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě.

Výrobce

HERO CZECH s.r.o.
Radlická 751/113E
158 00  Praha 5
Česká republika

Composition

Odtučněné mléko
Plnotučné mléko
Maltodextrin
Laktóza
Z mléka
Slunečnicový olej
Řepkový olej
E341 - Fosforečnany vápenaté
E332 - Citronany draselné
E170 - Uhličitany vápenaté
Emulgátor
E322 - Lecitiny
Sójové lecitiny
E511 - Chlorid hořečnatý
Chlorid sodný
Rybí olej
E301 - Askorban sodný
Síran železnatý
L-askorbyl-6-palmitát
E331 - Citronany sodné
Cholin chlorid
Inositol
Síran zinečnatý
L-karnitin
D-α-tokoferol
Nikotinamid
D-pantothenát vápenatý
Síran měďnatý
Retinyl palmitát
Thiamin-hydrochlorid
E101 - Riboflavin
Pyridoxin-hydrochlorid
Jodid draselný
Kyselina listová
Seleničitan sodný
Fytomenadion
Síran manganatý
cholekalciferol
D-biotin
Kyanokobalamin
Show all

Nutritional values per 100 ml

Energy value265 kJ/63 kCal
Fats2.8 g
including saturated fatty acids0.5 g
Carbohydrates8.2 g
including sugars4.8 g
Protein1.2 g
Salt0.06 g
Fibre0 g

Allergens

Fish
Soybeans
Milk
Database of additives is provided by the Fair Food independent organization.
Always check the allergens content on the product packaging before consumption.