1,310 customers have this product in their favourites
24% of customers buy regularly
Thomas Henry Cherry blossom tonic offers a unique taste experience. This subtly bitter tonic, with delicate floral cherry notes, is inspired by Japanese culture. It's perfect for mixing with gin, vermouth, white rum, or spiced fernet. A 200 ml bottle from Germany. Please note: not suitable for children, pregnant, or nursing women.
Country of origin
Description
Thomas Henry Cherry blossom tonic je unikátní zážitek pro vaše chuťové pohárky. Chinin, který se získává z chinovníku, je nedílnou součástí Thomas Henry Cherry blossom tonic. Inspirace k výrobě tohoto toniku byla nalezena v japonské kultuře. Jedná se o jedinečný, jemně hořký tonic s květinovými tóny třešní.

Použití
Určeno k přímé konzumaci.
Díky své vyvážené chuti se hodí do drinků a je ideálním společníkem pro gin, vermut, bílý rum nebo kořeněný fernet.
O výrobci
Thomas Henry v roce 1773, poprvé v historii, úspěšně obohatil vodu s oxidem uhličitým. Oficiálně tak byla vynalezena sodovka! Thomas Henry byl lékárník, vizionář a gentleman. A proto je jeho jméno perfektní pro perfektní kolekci limonád a toniků té nejvyšší kvality.Díky Thomasovi Henrymu začal nový věk barové kultury, který dodnes řídí barmany.

Skladování
Skladujte v suchu při 0–25 °C a mimo přímé sluneční záření.
Upozornění
Není vhodné pro děti a těhotné nebo kojící ženy.
Výrobce
Thomas Henry GmbH & Co. KG
Bessemerstraße 22
12103 Berlin
Německo
Nutritional values per 100 ml
Composition & Allergens
Composition
- Voda
- Cukr
- Oxid uhličitý
- Regulátor kyselosti
- Kyselina citronová
- Přírodní aroma
- Karamelový sirup
- Barvivo
- Sladká brambora
- Chininová příchuť













