Ekofarma Javorník BIO Curd

300 g
Fresh from the farmBIO
 79,90 Kč 266,33 Kč/kg
Country: Czech Republic,

Výtečný tučný tvaroh v BIO kvalitě.

 bílou až smetanově bílou barvu, jeho chuť je lahodná a mléčná. Konzistence krémová s ojedinělými zrnky sýra. Tvaroh je balený ve vícevrstvém papíru pokrytým PE.

Mléčné výrobky jsou vyráběny ze zdravotně nezávadných surovin, během technologického procesu jsou dodržovány kroky zabezpečující zdravotní nezávadnost finálního produktu a při jeho výrobě a balení jsou používány zdravotně nezávadné obaly.

Použití

Tvaroh můžete použít za studena do pomazánek a sladkých tvarohů nebo na pečení.

O výrobci

Ekofarma Javorník navazuje na dlouholetou zemědělskou tradici v podhorské oblasti CHKO Bílé Karpaty. Od roku 1996 hospodaří v systému ekologického zemědělství s šetrným přístupem k půdě, s nadstandardními podmínkami pro ustájení a zacházení se zvířaty.

Rostlinná produkce je zaměřena na pěstování tržních obilovin, krmiv, pro potřeby živočišné produkce. Živočišná výroba tedy velmi úzce navazuje na produkci rostlinné výroby se zaměřením na výrobu BIO mléka a chov masného skotu bez tržní produkce. Zaměřují se na výrobu čerstvých a zrajících sýrů, tvarohu, jogurtů, kysaných jogurtových nápojů. Dále se věnují výrobě celozrnného pečiva a pěstování ovoce.

Skladování

Uchovávejte při teplotě od +2 °C až + 8 °C.

Výrobce

JAVORNÍK - CZ s.r.o.
Štítná nad Vláří 414, 763 33
Štítná nad Vláří-Popov
Česká republika

Durability

Average durability from the time of delivery: 5 days.

Guaranteed minimum durability from the time of delivery: 4 days.If the minimum durability is lower, please contact us and ask for a refund. Not applicable to items from the Save the Food section.