Skip navigation

Get exclusive benefits after your first order:

Manufaktura

Men´s Body & Face & Hair Wash for Sensitive Skin

300 ml
CZK 269.90 CZK 899.67 /l

Delivery within 60 minutes

300+ customers have in favorites

Country: Czech Republic,
Did you know?
Local production and undeniable freshness

Every day, we source locally for the freshest groceries you can trust.

Pánský sprchový gel pro citlivou pleť zanechá pokožku, vlasy i pleť hydratovanou, svěží a chráněnou. S fantasticky svěží, lehkou a vzdušnou hypoalergenní parfemací. Dopřejte pokožce pocit pohody bez vysušení, svědění a pnutí.

Praktické balení 3v1 bylo vytvořené s vizí minima produktů pro kompletní péči o celé tělo. Obsahuje 98,01 % ingrediencí přírodního původu a je vhodný pro vegany.

Použití

Aplikujte přiměřené množství gelu na vlhkou pleť či pokožku a jemně vmasírujte do vytvoření pěny. Poté důkladně smyjte.

O výrobci

Manufaktura je 100% česká značka originální a kvalitní kosmetiky, díky které lze každou koupelnu proměnit v místo pro krásu, klid a relaxaci. Manufaktura byla založena roku 1991.

Kosmetiku inspirovanou českou historií, tradicí a přírodou vyvíjí a vyrábí v pražských Čakovicích.

Zakládá si na lokálním původu produktů, surovin, obalů, nápaditém designu a vysokém obsahu přírodních ingrediencí.

Manufaktura je velmi aktivní v oblasti ekologie a udržitelného rozvoje a jako první firma v ČR získala jediný mezinárodně uznávaný certifikát o netestování na zvířatech (HCS).

Výrobce

MANUFAKTURA s.r.o.
Melantrichova 970/17
Praha 1, 110 00
Česká republika
www.manufaktura.cz
info@manufaktura.cz

Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Sodium Cocoyl/Olivoyl Hydrolyzed Oat Protein, Fructosyl Cocoate/Olivate, Glyceryl Oleate, Glycerin, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sweet Almond Oil Polyglyceryl-4 Esters, Beta-Glucan (Oat), Maltodextrin (Oat), Panthenol, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Niacinamide, Inositol, Allantoin, Sodium Chloride, Citric Acid, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Sodium Bisulfite, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum