Neutrogena Hydro Boost Exfoliator

150 ml
 169,90 Kč 1 132,67 Kč/l
Country: France,

Gelový peeling na obličej.

Inovativní gelový peeling s jemnými vyhlazujícími mikroperličkami šetrně, ale účinně z pleti odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty a zároveň ji intenzivně hydratuje. Pleť je po použití zářivá a pružná na dotek.

Vhodný pro každodenní použití. Bez oleje. Vhodný pro citlivou pleť. 

Použití

Krouživými pohyby jemně vmasírujte na navlhčenou pleť. Důkladně opláchněte a pokračujte dalšími kroky péče o pleť s produkty Hydro Boost®.

O výrobci

Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Firma se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.

Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a specializuje se na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby, Neutrogena, výrobky Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 –⁠ Jinonice 
Česká republika