Rohlik.cz Zen bowl by The Green Garden

370 g
 CZK 169.90 
CZK 169.90CZK 459.19 /kg
Price for Premium: CZK 144.41
Country: Czech Republic,

Pestrá vegan bowl s chutí podzimu. Lehká kombinace vařené červené řepy, divoké rýže, sladkých brambor, křupavé kousky salátů, plátky mandlí a kousky osmaženého rostlinného kuřete, které chutí předčí to opravdové. Vše doplní kousky rostlinné fety, jedné z nejlepších na trhu


Bowl jsme pro vás připravili společně s Julií Ulrich, naší úžasnou hlavní kuchařkou. Ona nás naučila jak dělat veganská jídla tak chutná, že jich budete chtít ochutnat víc, i když jste přiznivci masa. Jak říká Julia, založila The Green Garden, aby přesvědčila lidi, kteří běžně jedí maso, že maso nemusí jíst každý den. A co říkáme my? Juliino jídlo vypadá úžasně a chutná ještě lépe.

Když jsme ochutnali jídla od Julie, rozhodli jsme se založit novou 100% rostlinnou řadu pro Rohlik.cz s ní jako naší hlavní šéfkuchařkou. Julia nás učí připravovat svá jídla a my vám je pro vás chystáme v naší kuchyni v Praze.

ČISTĚ ROSTLINNÉ!

Ptáte se, jak jsme udělali, že jídlo tak skvěle chutná, i když neobsahuje žádné maso? Julia nikdy nechce dělat kompromisy ve svých receptech, a proto v této bowl používáme alternativu masa. Proč? Chutná výborně.

O The Green Garden...

Zakladatelka Green Garden Julia ve skutečnosti chtěla studovat dějiny umění a španělštinu. Ale v určitém okamžiku měla nápad na vegansko-vegetariánskou restauraci. Posbírala všechny trendy v jídle a udělala z nich veganské speciality. V Salcburku založila úspěšnou veganskou restauraci oblíbenou i mezi jedlíky masa a během pandemií covid19 proměnila svou restauraci v úspěšný online byznys.

Proč je její koncept tak úspěšný? Říká, že jíst zelenou zahradu je jako jíst duhu. Barevné jídlo prostě dělá lidi šťastnými.

Použití

Bowl si vychutnejte jako lehké hlavní jídlo.

O výrobci

Česká společnost Velká Pecka byla založena v roce 2014 Tomášem Čuprem. Provozuje on-line supermarket Rohlik.cz, který je jedničkou na českém trhu. Vlastní řeznictví v Brně a výrobnu na delikatesy, sladkou a studenou kuchyni v Praze.

Skladování

Uchovávejte při teplotě od 0–4 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Velká Pecka s.r.o.
Sokolovská 100/94
186 00 Praha 8 – Karlín
Česká republika

Durability

Average durability from the time of delivery: 2 days.

Guaranteed minimum durability from the time of delivery: 1 day.If the minimum durability is lower, please contact us and ask for a refund. Not applicable to items from the Save the Food section.