Rohlik.cz Courier toy with a car

1 pc
 CZK 249.90 
CZK 249.90CZK 249.90 /pc
Price for Rohlíček: CZK 209.90
Category:
Country: Czech Republic,

VÁNOČNÍ HVĚZDA ROHLÍKU

Výskají vaše děti radostí vždycky, když zazvoní náš kurýr? Dejte jim jednoho, který s vámi pojede i na výlet nebo k babičce. Vánoční edice igráčků i s autíčkem ale nejspíš vykouzlí úsměv i vám.

Limitovaná edice rohlíkového igráčka. 

Igráček je česká hračka, která se vyrábí již od roku 1976 a znázorňuje nejrůznější zaměstnání a různé pohádkové i historické postavy. V současnosti je jich už několik stovek, a tak jsme si řekli: Proč se k nim nepřidat? A vyrobili jsme v Rohlíku figurky kurýrů a kurýrek.

Můžete si vybrat kurýra nebo kurýrku, s autem nebo bez. Záleží jen na vás, jakého z poslíčků dobrého jídla vám přivezeme. Vy i vaše děti si tak můžete doma vyzkoušet, jaká je práce u nás. Sedněte za volat, vezměte tašky do ruky a pomozte nám doručit všechny objednávky v čas. Schválně, jestli to stihnete do 60 minut.

Igráček je vysoký cca 9 cm.

Použití

Vhodné pro děti od 3 let.

O výrobci

Společnost EFKO-karton, s.r.o. je českým výrobcem hraček. Zaměřují se zejména na společenské hry, puzzle, karty, pexesa, domina a hrací sety. Dále vyrábí špičkovou konstrukční stavebnici ROTO a legendární postavičku Igráček a auta MultiGO. Mnoho jejich produktů vyrábí z papíru. Není jim však lhostejné, jaké prostředí po nás naše děti zdědí. Záleží jim tedy na dobrém hospodaření s lesy, a proto jsou držitelem certifikátů FSC®.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

EFKO-karton, s.r.o.
Dolní 347
59214 Nové Veselí
Česká republika