Skip navigation

Father´s Coffee Roastery

Father´s Coffee Roastery capsule Brasil Cafeina

10 pcs
CZK 159.90 CZK 15.99 /pc

Delivery within 60 minutes

100+ customers buy regularly

Price for Rohlíček: CZK 139.90

Country:

Brazil,

Jemné a sladké kapsle s čokoládovým a oříškovým charakterem. Tato varianta kapslí je postavená na klidu, vysoké sladkosti a maximální přístupnosti pro každodenní popíjení. Představuje ideální volbu pro espresso bez výrazné kyselosti, které funguje spolehlivě při každé příležitosti a potěší milovníky tradičnějších, hlubších chutí.

Chuťový profil je charakteristický svým plným a krémovým tělem. V šálku jsou patrné výrazné tóny lískooříškového máslačokolády a ořechů, které doplňuje jemný nádech marcipánu a sladkého tabáku. Káva disponuje velmi nízkou aciditou a dlouhou, příjemně hladkou dochutí, což z ní dělá ideální základ pro ranní rituál i odpolední kávu s mlékem.

Jedná se o 100% výběrovou arabiku z Brazílie, která je zpracována metodou pulped natural pro maximální podporu těla a přirozené sladkosti. Samotné kapsle jsou vyrobeny z přírodní celulózy a rostlinných olejů, díky čemuž jsou plně kompostovatelné. Jsou navrženy tak, aby i v této pohodlné formě nabízely stabilní a vyvážený chuťový projev, který je pro výběrové kávy z Brazílie typický. Kapsle jsou plně kompatibilní s kávovary systému Nespresso® Original.

Použití

Postupujte dle instrukcí na obalu. Kávové kapsle Father´s Coffee Roastery jsou kompatibilní se všemi kávovary NESPRESSO® Original.

O výrobci

Father´s Coffee Roastery je malá rodinná firma, velký splněný sen. Táta poctivě praží, máma vášnivě ochutnává a přibývající děti všemu nadšeně přihlíží. Pro zakladatele byla káva láskou na první “pohled” a od roku 2013 se všechno v jejich životě točí okolo výběrové kávy. První espresso z výběrové kávy byla Keňa. Zakladatele překvapila jeho chuť. Čistá, ovocná a sladká. Takovou kávu si zamilovali a pár měsíců nato založili značku Cokafe. Ve vlastních kavárnách v Ostravě pracovali několik let. Za barem, v kuchyni a všude kde bylo potřeba. Na čas odjeli do Berlína a jako baristé pracovali u FiveElephant. Tam vznikaly první myšlenky na vlastní pražírnu. Lákala je ta proměna zelených zrnek, vůně pražení i přiblížení se k farmám a samotné kávě. Dva roky na to se sen stal skutečností a na jaře 2018 na vlastní pražičce Diedrich upražili první kafe pod značkou Father’s Coffee.

Skladování

Skladujte na suchém a chladném místě. 

Výrobce

Father’s Coffee Roastery s.r.o.
Mitrovická 128/66
724 00 Ostrava
Česká republika

Composition

100% Arabica zrnková káva