
YoPRO
Danone YoPro defatted fermented product Blueberry high protein
160 g12 DAYS AVERAGE FRESHNESS
AI Summary
YoPRO Blueberry high protein fermented product is an excellent choice for those seeking a high protein snack. Each 160g serving packs 15g of protein, is low in fat, and contains no added sugar, only sweeteners. This French product stays fresh for up to 12 days, making it perfect for athletes or a quick, healthy snack.
Is this result useful?
Country:
France,Similar products
More from this brand
Zakysaný výrobek s borůvkovou příchutí a 15 g proteinu v jedné porci. Obsahuje nízké množství tuku a je bez přidaného cukru, se sladidly.

Použití
Určeno k přímé konzumaci.
O výrobci
Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i sójové produkty značky Alpro a Provamel.
Skladování
Skladujte při teplotě 2–6 °C.
Výrobce
Danone a.s.
V Parku 2294/2
148 00 Praha 11-Chodov
Česká republika
Durability
Odstředěné mléko, borůvky 5 %, modifikovaný škrob, jogurtové kultury, enzym laktáza, regulátory kyselosti (citronany sodné, kyselina citronová), zahušťovadla (pektiny), aromata, sladidla (acesulfam K, sukralosa), hořčík (citronan hořečnatý), kyselina listová.
Nutritional values per 100 g
| Energy value | 229 kJ/54 kCal |
| Fats | 0.1 g |
| including saturated fatty acids | 0.1 g |
| Carbohydrates | 3.7 g |
| including sugars | 3.4 g |
| Protein | 9.4 g |
| Salt | 0.09 g |
| Fibre | 0 g |
Allergens
| Milk |