3,714 customers have this product in their favourites
27% of customers buy regularly
Adriana Torti pasta, shaped like spirals or spindles, is crafted from high-quality durum wheat and perfect for quick meals. These noodles are super easy to prepare – simply cook them in water, directly with your sauce in a pan, or just pour hot water over them. A convenient 500g pack from the Czech Republic, designed to save you time in the kitchen.
Country of origin
Description
Spirálovité Torti těstoviny ve tvaru vřeten jsou vyrobené z tvrdé pšenice.
Pochutnejte si na kvalitních a rychle připravených těstovinách. Vyrobeno speciálně pro snadné a pohodlné vaření.

Použití
Extra rychlá a jednoduchá příprava těstovin – lze je vařit ve vodě, společně s omáčkou přímo na pánvi nebo pouze zalít horkou vodou
O výrobci
CEREALIS, a.s. je česká společnost, která se již od prvopočátku zabývá výrobou těstovin podle tradičních postupů. Firma má pod křídly několik značek jako například Zátkovy, Adriana nebo Rosické těstoviny. V sortimentu společnosti naleznete nejen široké portfolio různých tvarů těstovin, ale i pečící přísady jako mouku nebo krupici a krupičku.
Skladování
Skladujte v suchu.
Výrobce
CEREALIS, a.s.
Tři Dvory 97
Litovel 78401
Česká republika
Nutritional values per 100 g
Composition & Allergens
Composition
- Semolina z pšenice triticum durum
Allergens
- Cereals (gluten)
- May contain traces of:
- Eggs






















