Skip navigation

Boon Kriek 0,375l

375 mlCZK 533.07 /l
19990CZK

356 customers have this product in their favourites

17% of customers buy regularly

Boon Kriek is a traditional Belgian spontaneously fermented fruit beer with 4% alcohol. It's based on Lambic, with 25% fresh cherries added. This beer is lightly sweet, featuring natural cherry and almond aromas. Perfect to serve chilled, it comes in a 375ml bottle.

This product is for those over 18 only.Your age will be verified upon delivery.

Country of origin

Belgium

Description

Boon Kriek je tradiční belgické spontánně kvašené ovocné pivo. Základ tvoří Lambic, do kterého je přidáno 25 % čerstvých třešní. Kriek Boon je lehce nasládlý, s přirozenou vůní višní a mandlí. 

  • Obsah alkoholu: 4 % obj.

Použití

Podávejte chlazené.

O výrobci

Brouwerij Boon je belgický pivovar z Lembeku u Bruselu, který je známý především svojí produkcí pivních stylů geuze a kriek z tradičního piva lambic. V této době se tak děje s použitím výrazně moderních pivovarnických technik a vybavení. Majitelem pivovaru založeného roku 1975 je Frank Boon a rodina Boonů. V minulosti prodali část firmy společnosti Palm, ale tu pak odkoupili zpět, aby zachovali pivovar v belgických rukou. Roční produkce vzrostla od roku 1990 ze 450 hl. až na 21.000 hl. v roce 2016. 

Skladování

Skladujte v teplotě 8–20 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření ihned spotřebujete.

Výrobce

Brouwerij Frank Boon nv
Fonteinstraat 65
B1502
Lembeek
Belgie

Composition & Allergens

Composition

  • Voda
  • Obilné slady
  • Pšenice
  • Chmel
  • Třešně

Allergens

  • Cereals (gluten)