16 DAYS AVERAGE FRESHNESS
5,015 customers have this product in their favourites
28% of customers buy regularly
Treat yourself to the delicious Ehrmann Grand Dessert Classic, a rich chocolate-flavored pudding dessert topped with a generous portion of white whipped cream. This creamy German delight is perfect for a moment of pure indulgence. Each 190g pack stays fresh for up to 13 days.
Country of origin
Description
Grand dessert s čokoládovou příchutí a porcí šlehačky. Dejte si pauzu a vychutnejte si jemnou chuť pudingového dezertu s čokoládou, který je navíc obohacený o bílou šlehačku.

Použití
Určeno k přímé konzumaci.
O výrobci
Společnost Ehrmann se ohlíží na svoji dlouholetou tradici již od roku 1920. Do sortimentu tohoto mlékárenského podniku patří jogurty a smetanové dezerty značek High Protein, Grand Dessert, Pacholík, Babiččin jogurt, Almighurt a LACTO Zero.

Skladování
Skladujte v chladničce při teplotě do 8 °C. Po vyndání z chladícího prostoru je nezbytné výrobek co nejdříve zkonzumovat.
Výrobce
Ehrmann AG
Hauptstraße 19
877 70 Oberschönegg
Německo
Durability
Nutritional values per 100 g
Composition & Allergens
Composition
Oddtučněné mléko, smetana 20 %, syrovátkový výrobek, glukózo-fruktózový sirup, cukr, modifikovaný kukuřičný škrob, čokoláda 1 % (cukr, kakaový prášek*, kakaové máslo*), kakao se sníženým obsahem tuku* 0,9 %, kakao se sníženým obsahem tuku Arriba* 0,1%, jedlá želatina, zahušťovadla (karagenan, guma guar), emulgátor (E472b), aroma.
Šlehačka našlehána dusíkem.
Allergens
- Milk






























