Skip navigation

Get exclusive benefits after your first order:

Attitude

Attitude Moisturizing Soothing Baby Cream with Oats for Sensitive Skin

200 ml
CZK 350.90 CZK 1,754.50 /l

Delivery within 60 minutes

50+ customers have in favorites

Country: Canada,
Did you know?
Local production and undeniable freshness

Every day, we source locally for the freshest groceries you can trust.

Tento hluboce hydratační zklidňující krém je speciálně navržen pro obzvláště citlivou pokožkou miminek již od narození. Uklidňující receptura bez sulfátů a s obsahem ovsa je navržena tak, aby vám pomohla pečovat o tu nejcitlivější pokožku se sklonem k podráždění a vysušování. 

  • Obsah bambuckého másla vytvoří ochranný film.
  • Celkově zlepšuje přirozenou bariéru vlhkosti pokožky a zmírňuje svědění.
  • Dermatologicky testováno, nedráždivé složení.
  • 100 % vegan.

Jeho EWG VERIFIED™, veganské a dermatologicky testované složení je šetrné k pokožce i planetě. Speciálně vyvinuto bez parfemace pro děti citlivé na pachy a vůně.

Použití

Dávkujte malé množství krému do dlaní a roztírejte na pokožku nebo na místa pro zvýšení hydratace či zklidnění suchých a svědivých míst.

O výrobci

ATTITUDE je kanadská firma, která nabízí přírodní produkty pro péči o celé tělo, ale i k úklidu domácnosti. Za značkou stojí skupina mladých rodičů, kteří chtěli pro sebe i své rodiny to nejlepší v přírodní kvalitě a rozhodli se svou filozofii šířit prostřednictvím této značky dál. Vyvinuli přírodní produkty, které obsahují jen ty nejčistší a nejbezpečnější složky, jsou 100 % bez nežádoucích látek. Dnes se prodávají ve více než 30 zemích světa.

ATTITUDE ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života. ATTITUDE je členem programu „People for the Ethical Treatment of Animals“, výrobky jsou veganské. Dále mají certifikaci "EcoLogo" potvrzující šetrnost k životnímu prostředí.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

ATTITUDE
5605 De Gaspé, Suite 900
Montreal, QC, H2T 2A4
Canada
www.attitudeliving.com
info@attitudeliving.com

Distributor

Obelis s.a.
Boulevard Général Wahis, 53 1030 Brussels, Belgium
sales@obelis.net

Aqua / water / eau, butyrospermum parkii (shea) butter, caprylic / capric triglyceride, glycerin, cocos nucifera (coconut) oil, tapioca starch, avena sativa (oat / avoine) kernel flour, polyglyceryl-2 stearate, glyceryl stearate, stearyl alcohol, biosaccharide gum-1, caprylyl glycol, magnolol, honokiol, avena sativa (oat / avoine) kernel oil, xanthan gum, citric acid.