4,238 customers have this product in their favourites
31% of customers buy regularly
Treat yourself to Miamo Delight, a delicious strawberry-vanilla ice cream perfectly nestled in a crispy waffle cone. This delightful Czech frozen treat is ideal for a quick cool-down on a warm day or as a sweet finish to any meal. The convenient 120 ml size makes it a perfect single serving.
Country of origin
Description
Jahodovo-vanilková zmrzlina zabalená ve vaflovém oplatku.
Použití
Určeno k přímé konzumaci.
O výrobci
Tipafrost je česká společnost zabývající se výrobou mražených krémů, kterou započala již v roce 1992. Společnost vyváží své mražené pochoutky do velké části evropských zemí a také je součástí programu UTZ Certified.
Skladování
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší.
Výrobce
TIPAFROST, a.s.
Žďárského 188
674 01 Kožichovice
Česká republika
Nutritional values per 100 ml
Composition & Allergens
Composition
obnovené odstředěné mléko, obnovená syrovátka, oplatkový kornout [pšeničná mouka, cukr, kokosový olej, kukuřičný škrob, emulgátor (slunečnicový lecitin), sůl, barvivo (E150d)], cukr, glukózový sirup,kakaová poleva [rostlinný tuk (řepkový, kokosový), cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku* (12 %), sušená syrovátka, emulgátor (sójový lecitin), aroma], kokosový olej, jahodová dřeň (1,6 %), sušená syrovátka, koncentrovaná šťáva z červené řepy, emulgátor (E471), stabilizátory (E412, E410), regulátor kyselosti (kyselina citronová), přírodní vanilkové aroma, aroma, kurkuma extrakt.
Allergens
- Cereals (gluten)
- Soybeans
- Milk
- May contain traces of:
- Eggs
- Tree nuts


























