Skip navigation

Esti Foods

Esti Lemon hummus

150 g
Sold out. Expected back on Mon.
Send an e-mail when it's back in stock
Show similar from category »

Country:

Greece,

Hummus s citronovou kůrou podle autentické řecké receptury, vyrobený ze 100% řecké cizrny a kvalitních středomořských surovin. Má jemnou vyváženou chuť. Neobsahuje lepek ani laktózu a je vhodný také pro vegany.

Použití

Skvělý jako pomazánka, dip i lehká svačina.

O výrobci

Ifantis S.A. je řecká společnost, která byla založena roku 1979. Již od svého založení se zaměřuje na výrobu kvalitních produktů inspirovaných středomořskou kuchyní. Firma si vybudovala silné postavení na řeckém i mezinárodním trhu. Jejich sortiment zahrnuje širokou škálu produktů – od masných výrobků až po rostlinné alternativy, jako je hummus a další středomořské speciality.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–⁠⁠⁠⁠⁠⁠7 °C. 

Výrobce

Ifantis S.A.
4 Seneka str.
Kifissia PC 145 64
Řecko

Durability

Average durability from the time of delivery: 120 days.

Guaranteed minimum durability from the time of delivery: 19 days.If the minimum durability is lower, please contact us and ask for a refund. Not applicable to items from the Save the Food section.

Cizrna, Tahini (sezam), slunečnicový olej, pitná voda, mořská sůl, cukr, česnek, citronová kůra 0,3 %, pepř, regulátor kyselosti: kyselina citronová

Nutritional values per 100g

Energy value1336 kJ/323 kCal
Fats27.6 g
including saturated fatty acids3.5 g
Carbohydrates8.5 g
including sugars1.4 g
Protein7.5 g
Salt1 g
Fibre0 g

Allergens

Sesame seeds
May contain traces of:
Eggs
Fish
Soybeans
Milk
Tree nuts
Celery
Mustard
Always check the allergens content on the product packaging before consumption.