Skip navigation

Get exclusive benefits after your first order:

VT Cosmetics

VT Cosmetics Reedle Shot 300 Two-Step Lifting Mask

27 g
CZK 139.90 CZK 5,181.48 /kg

Delivery within 60 minutes

500+ customers have in favorites

Country: South Korea,
Did you know?
Local production and undeniable freshness

Every day, we source locally for the freshest groceries you can trust.

Dvoukroková liftingová maska s technologií CICA Reedle™. První krok obsahuje sérum s mikrojihličkami, které mechanicky stimulují pleť a zvyšují propustnost. Druhý krok je plátýnková maska bohatá na kolagen, adenosin a kyselinu hyaluronovou pro zpevnění, hydrataci a vyhlazení pokožky.

  • Efekt vypnutí pleti je viditelný ihned po použití – ideální před důležitou událostí.
  • Vhodné pro zralou, ochablou nebo unavenou pleť.

Použití

  1. Naneste sérum s mikrojihličkami na vyčištěnou pleť a jemně rozetřete. Pocit mravenčení je běžný.
  2. Přiložte plátýnkovou masku a nechte působit 20 minut. Po sejmutí vmasírujte zbytky esence. Neoplachujte.

O výrobci

VT Co., Ltd. je jihokorejská společnost specializující se na kosmetiku a dermatologické produkty. Značka VT Cosmetics je známá inovativní péčí o pleť, včetně populárních produktů s technologií Cica. Firma působí globálně a zaměřuje se na spojení vědy, krásy a moderních trendů.

Skladování

Skladujte na chladném a tmavém místě. Spotřebujte ihned po otevření obou kroků.

Upozornění

Jen k vnějšímu použití. Nepoužívejte na podrážděnou nebo poškozenou pokožku. Vyhněte se kontaktu s očima. Nedoporučuje se používat současně s exfoliační péčí. Pocit štípání nebo zarudnutí může být intenzivnější u pleti s narušenou kožní bariérou, po chemickém peelingu nebo při zvýšené citlivosti. Doporučujeme provést test snášenlivosti před prvním použitím – malé množství přípravku naneste na pokožku v oblasti zápěstí a vyčkejte alespoň 24 hodin.

Výrobce

VT Co., Ltd.
23, Samsung‑ro 76‑gil
Gangnam‑gu, Seoul
Jižní Korea
cs_global@vt-cosmetics.co.kr
globalvt‑cosmetics.com

Distributor

Belab Services (Belab Services LTD, Spain), Avenida Mónaco 7
Át. 3, 08917 Barcelona, Spain
consult@belabservices.com 

Krok 1 (Reedle Serum):
Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, Niacinamide, Silica (CICA Reedle™), Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Adenosine, Allantoin, Carbomer, Tromethamine, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol

Krok 2 (Lifting Sheet Mask): Water, Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate, Adenosine, Panthenol, Allantoin, Centella Asiatica Extract, Carbomer, Arginine, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Fragrance