Free delivery, delivery guarantee within 5 hours of ordering, exclusive products for members only and many other benefits.Free delivery, delivery guarantee within 5 hours of ordering
Purchase 4x a month without a minimum order amount
15 % discount on WITHOUT COMPROMISE products
Exclusive products for members only
Farmářské produkty za cenu velkoprodukce

Farmářská sezóna odstartovala a my do toho stejně jako loni rozhodně nehážeme vidle! Až do konce léta vám tak i letos v našem farmářském seriálu každý týden představíme ty nejlepší dobroty z českých farem s cenou sraženou na úroveň jejich obyčejných příbuzných z velkoprodukce.

 

No a uznejte, kdo by kupoval obyčejné potraviny, když může mít poctivé farmářské dobroty za úplně stejnou cenu? 

Tak proč se ládovat masovkou, když si můžete dát to nejlepší maso, uzeniny i nejčerstvější ovoce a zeleninu přímo od českých farmářů? Svoje řemeslo i poslání totiž milují a láska přeci pochází žaludkem, no ne?

No řekněte sami. Na co máte větší chuť?

A V ČEM JSOU FARMÁŘSKÉ VÝROBKY LEPŠÍ? 

Farmáři s produkty nakládají s láskou a péčí. Zvířata mají dostatečný prostor k žití, kvalitní krmivo i volné výběhy. Nejsou hnána k tomu, aby rostla co nejrychleji, a proto nepotřebují být stimulována k růstu pomocí hormonů a antibiotik.

Při pěstování ovoce, zeleniny obilí a jiných rostlin nejsou používány chemické postřiky, hnojiva, herbicidy, fungicidy ani jiné chemické produkty.

To vše zajišťuje násobně lepší chuť farmářských produktů než těch, které jsou vyrobeny velkovýrobními procesy. Farmářské maso je pevnější, šťavnatější a chuťově výraznější i bez zásadnějšího dochucování, farmářský jogurt je hustý a plný mléčné chuti, lokální sezónní rajčata jsou tak chutná, sladká a voňavá, že v porovnání s konvenčně vypěstovanými rajčety ze supermarketu je nelze ani porovnávat.

 

V ČEM SPOČÍVÁ NAŠE TAJEMSTVÍ?

LOKÁLNÍ FARMÁŘI 

Na výběru našich farmářů si dáváme opravdu záležet. Proto se vám na stůl vždy dostane to nejlepší a nejčerstvější, co ty naše zlaté české ručičky vypěstují a odchovají. Proč totiž dovážet potraviny stovky kilometrů, když nám v Česku roste v sezóně úžasná lokální úroda a maso i mléčné produkty jsou jedny z nejchutnějších?

Podporujte s námi lokální farmáře, kteří dávají do svých produktů lásku a dodávají nám jí do Rohlíku jen pár hodin po sklizni.