• Milí zákazníci, dnes se koná L'ETAPE CZECH REPUBLIC BY TOUR DE FRANCE 2024. Kvůli dopravním omezením může dojít ke zpoždění při doručování Vašich objednávek, mrzí nás to.
    Show more
Free delivery, delivery guarantee within 5 hours of ordering, exclusive products for members only and many other benefits.Free delivery, delivery guarantee within 5 hours of ordering
Purchase 4x a month without a minimum order amount
15 % discount on WITHOUT COMPROMISE products
Exclusive products for members only
Božské novinky na Rohlíku

Nová porce červnových novinek je tu! S radostí vám naservírujeme kuřecí medailonky v středomořské marinádě s bylinkami od naší značky Sutcha nebo francouzské kulinářské delikatesy La Grande Épicerie de Paris. A je toho mnohem víc! Nebudeme vás dál napínat, podívejte se na všechny naše nováčky sami – a na nás pak nechte, abychom vám je dovezli až ke dveřím. 

 

VRCHOL FRANCOUZSKÉ GASTRONOMIE

 

La Grande Épicerie de Paris představují vynikající a kvalitní jídla od řemeslných sýrů a čokolád po vzácná koření a prémiová vína. U nás můžete ochutnat karamel s máslem, solí a vanilkou nebo delikátní humří bisque.

4 NOVÉ PŘÍCHUTĚ READY TO DRINK

 

Vychutnejte si osvěžující alkoholické drinky v plechovce se čtyřmi novými příchutěmi. Republica Ginger & Lime je ztělesněním elegantní kombinace Božkov Republica se sodou, zázvorem a limetou. Oranza Spritz představuje spojení pomerančových tónů s typicky hořkým koncem. Amundsen Mule, tedy vodka, soda, zázvor a limeta, naše variace na Moscow Mule. Millhill´s Strawberry Gin & Tonic, kombinace ginu, tonicu a jahod vás dostane. Stačí jen otevřít a vyzkoušet.

NEALKO DRINKY VE VŠÍ PARÁDĚ

 

Na Rohlíku teď najdete jedinečnou alternativu k oblíbeným alkoholickým drinkům nebo vínům. Ovšem bez kapky alkoholu. BIO šumivé čaje Acala jsou pečlivě vyrobeny z těch nejlepších přírodních ingrediencí, bez umělých příchutí a konzervantů. Objevte například znovu klasický koktejl Spritz v šumivém čajovém twistu, který každého jistě překvapí. Je živý, plný odvážných chutí, jako je krvavý pomeranč, grapefruitová kůra a červené bobule, s jemným nádechem hořkosti.