VÁNOCE NA ROHLÍKU

Víte, jak se nejlíp pozná, že Vánoce jsou tady? Že začnete na svých obrazovkách potkávat náš boží vánoční biják s Jiřím Bartoškou v hlavní roli.

Tak si ho zase po roce pusťte a užijte si tu pravou vánoční pohodu.

 

DIÁŘ KAŽDÉHO ROHLÍKA

Aby vám neutekl ani jeden keřkovský rohlíček, připravili jsme pro vás jednoduchý přehled všeho, co se kdy na Rohlíku šustne.

A vy se tak můžete spolehnout, že budete mít klidné a boží Vánoce. 

Pro více informací stačí kliknout na příslušný obrázek.

SVÁTEČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

 

PAPÍROVÉ VÁNOČNÍ TAŠKY

 

Vánoční tašky už jsou rohlíkovský evergreen. I letos jsme si pro vás přichystali 3 vánoční designy.

A že jedete na eko taškách a chtěli byste alespoň jednu naší vánoční tašku využít? Stačí když u dokončení objednávky přepnete na papírové tašky a příště zase vrátíte zpět na eko.

VÍCE O VÁNOČNÍCH TAŠKÁCH »

VÁNOČNÍ HVĚZDY

Letos jsme se pro vánoční hvězdy vydali až do Holandska.

A sehnali jsme ty nejkrásnější z nejkrásnějších. Zdobit vaši domácnost mohou hned ve 3 barvách (červená, bílá a růžová) a všechny velikosti XXL vám dovezeme zabalené v krabici, aby nepřišly ani k té nejmenší újmě.

 

VYROBENO V ROHLÍKU

 

I letos jsme si pro vás přichystali pár specialitek přímo z naší dílny. Ponožkami už vás pravděpodobně nepřekvapíme, ale o autíčko jste nám psali už dávno. A letos ho pro vás konečně máme! Je to český Igráček a můžete si vybrat, jestli vaši potomci budou drandit s kurýrem, kurýrkou nebo klidně oběma.

PLANT BASED VÁNOCE

 

Letošní Vánoce jsme se rozhodli do toho šlápnout a stát se jedničkou na trhu se speciální výživou.

Ryba neryba? Adventní kalendáře pro vegany? Jasně! U nás letos najdete vše na pravé veganské Vánoce a jinak speciální svátky.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA JAKO NIKDE JINDE

Letos u nás koupíte ty nejšťavnatější mandarinky s lístkem, adventní kalendáře pro malé i velké, ale hlavně exkluzivní novinku – namíchané mikulášské balíčky pro všechny andílky i čertíky, ve kterých najdete vše, co se na tu nejlepší mikulášskou nadílku hodí. 

K dostání pouze na Rohlíku!

ROHLÍKOVA VÁNOČKA I VLASTNÍ CUKROVÍ

 

Nepečte se s pečením – tento rok vám přivezeme naši vlastní vánočku plnou másla a rozinek a v prosinci pak i hotové cukroví, které vám bude závidět celá ulice.

ČERSTVÝ KAPR PŘÍMO Z TŘEBONĚ

Novinka!

Proslulý třeboňský kapr z jihu Čech letos připluje na Rohlík a dovezeme vám ho tak čerstvého, jak jen může být. A aby vaše štědrovečerní večeře sklízela jen vřelé ohlasy, kapry jsme pro vás naskladnili už teď. Můžete je tam v klidu testovat a na Vánoce vystřihnout tu nejlepší hostinu široko daleko. 

VÁNOČNÍ STROMEČEK AŽ KE DVEŘÍM

 

Specialita letošních Vánoc!

Čtete dobře. Letos jsme se vytáhli jak jedličky v lesní školce, abyste kromě nákupů nemuseli tahat ani stromek. Jednoduše si ho kupte na Rohlíku a my vám ho 7.–14. prosince od 16:00 do 22:00 přivezeme domů. Můžete si vybrat, jestli ho ofrézovat, či ne, a seženete k němu i hvězdu mezi stojánky – legendární Krinner, do kterého nalijete vodu a stromeček vydrží klidně až do Velikonoc.

Více podrobností se dozvíte už začátkem prosince, ale nebojte, dáme vám vědět. 

XXL NÁKUPY ZA SUPER CENY

Startují 14. 12. a trvají až do 20. 12. 2022.

Udělejte obří nákup s předstihem a svátky si užívejte v andělském klidu. Těžká balení se slevou vám doneseme klidně do 5. patra.

KEŘKOVSKÉ ROHLÍČKY I LETOS!

 

Skladem od 15.12.

V půlce prosince na Rohlík dorazí ty nejlepší brambory na bramborový salát – keřkovské rohlíčky. Pokud jste je ještě nezkusili, neváhejte! Jiné už chtít nebudete. 

A pozor! Letos máme ještě jedno překvapení. Letos totiž chystáme keřkovské rohlíčky i v BIO kvalitě! To teprve bude salát. 

DÁRKY NA POSLEDNÍ CHVÍLI?

Není problém! Pokud zrovna nejste mistr v ježíškování, dárkový poukaz na Rohlík to jistí. Kromě peněz na nákup můžete svým blízkým darovat i spoustu ušetřeného času díky členství Rohlík Premium.

 

KLIDNÝ VÁNOČNÍ DEN V ROHLÍKU

Jezdíme i na Vánoce, a to až do 14:00.

25.12. máme jediný den v roce zavřeno, tak si nezapomeňte naplnit lednice a těšíme se na vás na Štěpána. 

POMOZTE NÁM ZACHRÁNIT JÍDLO

Kdy jindy nakouknout do kategorie Zachraň jídlo než hned po Vánocích?

Až se přejíte řízků se salátem, mrkněte i na méně známé produkty se super slevami a ve stoprocentní kondici.