Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Gingio

GINGIO 40MG Potahovaná tableta 90

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
299,90 Kč 299,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Přípravek se užívá k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí souvisejících s věkem při mírné demenci, jako jsou poruchy paměti a snížená schopnost soustředění.

Léčivou látkou je Ginkgo extractum siccum raffinatum et quantificatum (čištěný a kvantifikovaný suchý jinanový extrakt). Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulosa, monohydrát laktosy, tekutá glukosa usušená rozprášením, makrogol 4000, magnesium-stearát, kukuřičný škrob, hypromelosa, sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A), koloidní bezvodý oxid křemičitý, oxid titaničitý (E 171), žlutý oxid železitý (E 172).

Dávkování: Dospělí a starší pacienti užívají dvě potahované tablety třikrát denně. Dávka má být rozdělena rovnoměrně, např. ráno, v poledne a večer. Neužívejte více než 6 tablet denně, což odpovídá 240 mg čištěného a kvantifikovaného suchého jinanového extraktu. Potahované tablety se polykají nerozkousané spolu s přiměřeným množstvím tekutiny (nejlépe sklenicí vody). Užívají se po jídle. Pro snazší polykání je možné tabletu rozpůlit.

Kontraindikace: Neužívejte přípravek Gingio tablety jestliže jste alergický(á) na čištěný a kvantifikovaný suchý jinanový extrakt nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku; jestliže jste těhotná. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Salutas Pharma

EAN: 4030855456772

SUKL kód: 122191

Farmakoterapeutická skupina: Jinanový list (Ginkgo biloba)

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek