Čarodějnice na Rohlíku

Už máte plány na čarodějnický víkend? Dříve tato tradice nesla spousty zvyklostí. Lidé věřili, že zapálený oheň vyžene zlo z jejich domovů. Dnes lidé berou pálení čarodějnic jako přivítání jara nebo zahájení grilovací sezóny a oheň rozdělávají především proto, aby se dobře najedli. Čemuž samozřejmě my náležitě rozumíme! Proto u nás najdete vše, co je pro takové čarodějnicování potřeba! Ať už se chystáte na pořádný táborák nebo víkendovou grilovačku!

 

divider

Něco na oheň

Už to syčí, už se to peče! Flák masa, rozteklý grilovaný sýr, vypečená zeleninka nebo taková čarodějnická stálice – pěkně opečený špekáček? Chutím se meze nekladou. Šoupněte na oheň to, co vám nejvíc šmakuje a vychutnejte si pěkně vyuzenou dobrotu!

Špekáčky pro fajnšmekry

Buřty, co vás překvapí svojí kvalitou

 

Špekáčky, buřty, vuřty, opékáčky nebo třeba špekouni. Ať už jim říkáte jakkoli, jedno je jasné – tyhle vás opravdu překvapí! Dávno už totiž neplatí, že je špekáček jako špekáček a jde o tak trochu nekvalitní zbožíčko. Rohlík se totiž pyšní jednou z nejlepších nabídek buřtů v Česku. U nás tyhle vyuzené krasavce seženete nejen klasické vepřové, ale i telecí nebo hovězí. A to dokonce takové, které jsou uzené bukovým kouřem nebo plněné stařeným masem. Tak neváhejte okoštovat naší špekatou nabídku. A třikrát hurá opékačkám! 

Ať je to s čím zakousnout

Pečivo? To prostě nesmí chybět! Přikousněte si k flákotě, špekáčku nebo zelenině čerstvé pečivo z Rohlíku.

 

Omáčky a marinády, ať to má grády

Ach ty rozmanité chutě! To máme na grilovačkách nejraději. Hezky pěkně namarinovat a opéct. A pak si jen uříznout kus žvance a namočit do oblíbené omáčky nebo dresingu. Mňam!

divider

Přece nebudete na suchu

Skvělé jídlo se musí co? No přece pořádně zapít! Necháme na vás, jestli zvolíte něco, co má trochu voltů anebo dáte přednost drinkům, které vám nepomotají hlavu. Tak na zdraví!

Dobroty, než se to rozpálí

Oheň už se rozpaluje, gril už se rozehřívá, ale co před tím, než se nám ta hlavní dobrota dopeče? Připravte si nějaké to mlsání a křupání, ať trochu zaženete hlad.

 

Vskutku vykřupané pohoštění

 

Kdo by neznal Pringles! Zakřupejte si, než se vám rozžhaví gril. Ale pozor, ať na vás zbyde. Tyhle „brambůrky" mizí raketovou rychlostí.

 

Jedno pivo nestačí


Pakl pití nesmí chybět. Tak sáhněte po plechovkách od Staropramenu, které při pálení čarodějnic jistě přijdou vhod!

 

To je pravá chuť piva


Ochutnejte tradiční řemeslné pivo Lužických hor! Voda z vlastního vrtu, žatecký chmel a ten nejlepší slad z Moravy.

 

To bude akce!

 

Když už čarodky, tak pořádně chutné! Je libo křen, co má říz? Nebo raději křupavé okurky či třeba pikantní balkánské feferonky?

 

Buřty + hořčice = VSL


Česká, francouzská, kremžská a plnotučná! Stačí si jen vybrat a pošmáknout si na té, co vám nejvíc jede.

 

Ogrilujem uzeninku?


Tyhle dobroty si úplně říkají o pořádné vypečení na ohni nebo grilu. Tak jimm splňte přání a šup tam s nima!

 

Když není chuť na maso


Rozžhavte grily, zabalte sýry a nechte je pěkně roztát! Hermelíny na grilovačce nesmí chybět!

 

Honí vás mlsná?


Vymeťte ji zmrzlinou! Zakousněte se do čokoládové polevy a smlsněte si na lahodném Magnumu!