Čerstvě sklizeno

Sotva vykoukla z hlíny a už ji můžete mít na talíři! Na Rohlíku se totiž i letos dočkáte sezónní zeleniny z českých polí a čerstvě sklizeného lokálního ovoce od předních tuzemských farmářů, se kterými v Rohlíku milerádi spolupracujeme. A když říkáme čerstvě sklizené, tak to myslíme opravdu vážně! Už za 6 hodin od sklizně je totiž můžete mít doma na stole.

Během sezóny, která v Česku trvá zhruba od dubna do konce října, tak u nás postupně najdete lokální chřest, cibulku, ředkvičky, saláty, jahody, borůvky... zkrátka vše, co se zrovna urodí v naší rodné hroudě.

 

 

PRÁVĚ DOZRÁLO

Jahody z Vraňan
 

Čerstvé, voňavé a božsky sladké... Ano, řeč je o legendárních vraňanských jahodách. Vraňanské jahody jsou v jahodovém světě ty nejopěvovanější a to my na Rohlíku moc dobře víme. Proto jsme již v roce 2018 spojili síly s rodinou Hančových a jako jediný maloobchodní řetězec v Česku vám tak tu nejčerstvější jahodovou nadílku vozíme už pátým rokem až k vašim dveřím. A díky tomu si u nás můžete na těch nejlepších jahodách pochutnat až 6 měsíců v roce.

Úrodu z keříků pro vás sklízíme každé ráno a z pole k vám se tak dostane už za 6 hodin