• Milí zákazníci, mrzí nás to. Aktuálně je náš WhatsApp nedostupný a nápravu intenzivně řešíme. Obrátit se na nás můžete standardně na všech ostatních komunikačních platformách.
     
    Zobrazit více
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Jsme tu vždy pro vás!

Jsme tu vždy pro vás!

TATO NABÍDKA JIŽ NENÍ PLATNÁ
V Rohlíku pomáháme tam, kde je to nejvíce potřeba. Pomáháme zdravotníkům, matkám samoživitelkám ale také seniorům. Chápeme totiž, jak je pro seniory náročné si z domova zařídit vše potřebné. Proto jsme se spojili se službou Chytrá péče a dohodli exkluzivně pro zákazníky Rohlíku zvýhodněnou cenu jejich produktů a první měsíc asistenční služby zdarma. Přes službu si senioři mohou navíc jednoduše objednat nákup z Rohlíku až domů. A to bez nutnosti někam volat nebo objednávat přes internet.

 

Zařízení se službou můžete svým starším členům rodiny pořídit i jako dárek a dát jim najevo, že vám na nich opravdu záleží. Také je můžete informovat o našem klubu Rohlík bez bariér, který poskytuje seniorům spoustu výhod. Od výhodných cen přes objednávky telefonem až po dopravu zdarma a pomoc s těžkým nákupem.

Služba seniorům umožnuje udržet si maximum aktivit, a pomáhá jim zůstat co nejdéle samostatní a soběstační. Ať jsou doma, na procházce v parku, v lese na houbách nebo třeba na lyžovačce. Asistenti Chytré péče jim jsou vždy nablízku a v případě potřeby doručí rychlou a efektivní pomoc. A to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

CO UMÍ CHYTRÁ ZAŘÍZENÍ OD CHYTRÉ PÉČE?

CENA KONCOVÉHO ZAŘÍZENÍ

ASISTENČNÍ SLUŽBA JEDEN MĚSÍC ZDARMA

Jak služba konkrétně funguje?

Obdržíte hodinky nebo přívěsek (podle vašich preferencí), prostřednictvím kterých si jediným stisknutím tlačítka můžete kdykoli přivolat pomoc. Služba funguje 24/7. Zařízení může zároveň samo rozpoznat, že jde o situaci ohrožující život, a ihned tak zalarmuje Dohledové centrum pro zajištění pomoci.

PŘES CHYTROU PÉČI SI TAKÉ MŮŽETE OBJEDNAT VELMI JEDNODUŠE NÁKUP Z ROHLIK.CZ