Už máte dárek pro svou maminku?

Pamatujete na ty chvíle, kdy před vás maminka položila talíř s vaším oblíbeným jídlem? Také vám tahle vzpomínka mimoděk vykouzlí úsměv na tváři? Ještě aby ne. Maminky tu pro nás byly od chvíle, co jsme poprvé otevřeli oči. A za všechno, s čím s námi v životě prošly, si zaslouží obdiv a poděkování. Tak využijte Dne matek a potěšte s Rohlíkem tu svou! Vytvořili jsme pro vás speciální balíčky, vytvořené na míru právě maminkám. Ať už je ta vaše gurmánka, ráda si odpočine nebo jí chcete udělat radost snídaní do postele, určitě si vyberete. Ale ať už jí darujete cokoliv, hlavní je, že to půjde od srdce!

divider

UDĚLEJTE MAMINCE RADOST

Mateřství není žádná procházka růžovou zahradou. Každá maminka si tak zaslouží poděkování. A ideálně i něco, co jí udělá radost. Tak překvapte tu svou a vyberte si jeden ze tří speciálních balíčků Díky, mami, připravených maminkám na míru. Stačí si vybrat, objednat, vybrat čas a adresu doručení a my už to mamince doručíme

 

SNÍDANĚ DO POSTELE

 

Celé vaše dětství to byla maminčina práce. Vy jste jen vstali a přišli už k hotovému. Tak jí to vraťte a překvapte ji snídaní do postele. Součástí balíčku je sladké i slané pečivo, ovoce a ovocné šťávy a další dobroty. A samozřejmě i květiny!

 

CHCI OBJEDNAT » 

 

LUXUSNÍ VÝBĚR TOHO NEJLEPŠÍHO

 

Pro nejlepší maminku jen to nejlepší. Tenhle požitkářský balíček obsahuje prosecco, bonboniéru, výběrové sýry, víno a další lahody, bez kterých by se ve slavnostní den neměla obejít žádná máma. Tak dejte té své najevo, že vám na ní opravdu záleží a vyznamenejte jí těmihle dobrotami.

 

CHCI OBJEDNAT » 

 

POŽITEK PRO TĚLO I DUŠI


Být maminkou občas není žádný med. To platí v raném věku stejně jako v dospělosti. Aby si tedy vaše máma opravdu odpočinula, darujte jí tento relaxační balíček. Jeho součástí je kosmetika, svíčka, něco sladkého i něco ostřejšího.

 

CHCI OBJEDNAT » 

DOPŘEJTE NĚCO OD SRDCE

U nás v Rohlíku víme, že tíha světa stojí na maminkách. A stejně jako je kuchyně srdcem domova, je i maminka srdcem rodiny. Tak se nechte inspirovat a dopřejte té své mamince něco od srdce.

Oslaďte mamince život

Potěšte mámu květinou

Dopřejte jí chvíli pro sebe

divider

POMÁHÁME TAM, KDE JE TŘEBA

Podpora samoživitelek

Na rodiny samoživitelek dopadla pandemie drtivě. Neúplných rodin žije v Česku odhadem na 200 tisíc a jejich živitelky přišly vinou karantény o příjem. Proto jsme pro mámy samoživitelky ve spolupráci s Norou Fridrichovou dali maminkám 30% slevu na nákupy potravin.