Halloween

Podzim - barevná atmosféra, Halloween, Dušičky. Ať už ho máte rádi pro jeho krásné barvy nebo dlabání dýní, na Rohlíku zaručeně najdete jídlo, které uspokojí všechny chuťové pohárky. A k tomu jednoduché podzimní recepty a dekorace pro navození té správné atmosféry.

divider

Dýně, kam se podíváš!

 
Čerstvé jako hlína na právě zaházeném hrobě, chutnající tak, že by dojetím zaplakal i duch Patricka Swayzeho a od nejlepších farmářských vymítačů chemie na tomhle i onom světě. Takové jsou naše dýně. A je jen na vás, jestli se je chystáte dlabat, nebo zdlabat!
divider

Podzimní dobroty podle Rohlík Chef

Máte chuť na podzimní dobroty nebo se chystáte na dýňové hody a hledáte inspiraci? Ať je to jakkoliv, Rohlík Chef spěchá na pomoc. Tak se pusťte do vaření!

divider

Pro podzimně halloweenskou atmošku

Chcete si vyrobit halloweenské dekorace nebo si domov vyzdobit podzimními květinami? Projděte si naši nabídku a nechte se inspirovat.

divider

Zavzpomínejte na své blízké

 

Česká listopadová tradice myslí především na naše zesnulé. Pokud se tedy chystáte uctít jejich památku, položit na hroby věnce či zapálit svíčku, na Rohlíku najdete vše, co k Dušičkám potřebujete.