Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
MALFY

Malfy je superprémiový italský gin, který je pravým ztělesněním Itálie – rodinné tradice, lokálních surovin, a hlavně slunečného léta. Gin Malfy prochází destilací v měděném kotli a k jeho výrobě se používají ty nejvybranější italské byliny v kombinaci s alpskou pramenitou vodou. Základ ginu tvoří neutrální obilný destilát a jalovec pocházející z Toskánska. Jednotlivé příchutě zvýrazňují citrony zrající na pobřeží Amalfi, růžové grepy, pomeranče ze Sicílie a rebarbora pěstovaná rovněž v Itálii.

 

MALFY ORIGINALE

Tento superprémiový gin je destilován v Itálii z těch nejlepších botanicals včetně ručně sbíraného toskánského jalovce a na středomořském slunci vyzrálých italských citronů. Po destilaci se doplňuje pramenitou vodou z alpské oblasti Piemonte. Nejlépe chutná čistý nebo na ledu s tonikem a plátkem limetky.

Dopřejte si letní drink Malfy Originale Gin&Tonic:

 

40ml Malfy Originale

120ml tonik

plátek limety na ozdobu

Postup: Sklenici plnou ledu zalijte 40 ml Malfy Originale, zbytek dolijte tonikem a na závěr ozdobte plátkem citronu.

MALFY ROSA

Malfy Rosa je destilován s bylinnými výtažky v čele s jalovcem a následně doplněn o sicilské růžové grapefruity a rebarboru. Aroma dominuje svěží grapefruit spolu s rebarborou a citrusovými tóny. Chuť je bohatá s výrazným grapefruitem a dlouhým jalovcovým závěrem. Vynikne čistý i jako součást nejrůznějších koktejlů.