S MASEM NA ROHLÍKU SE NESEKNETE

Dáváme si záležet na výběru lokálních farmářů i dodavatelů, abychom vám na stůl dodali to nejlepší. Za kvalitou našeho masa si prostě stojíme a věříme, že nadchneme i vás. Proto jsme pro vás připravili 4týdenní seriál, ve kterém vás naučíme, jak s masem zacházet, jak poznat, které je kvalitní, a samozřejmě přihodíme i nějakou tu slevičku, abyste ho rovnou ochutnali. Tak jdeme na to!

A že nám nevěříte, že je maso z Rohlíku ve stoprocentní kondici? Otestujte ho – nemáte co ztratit. Kdybyste totiž náhodou nebyli spokojení, my vám peníze bez vytáček vrátíme zpět – a Premium zákazníkům dokonce v dvojnásobné výši.

A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

 

       

 

         

 

      

 

     

divider
 

Kdo by se nechtěl být zdravý jako rybička a dožít se vysokého věku? Možná, že v tom nebude až takový háček. Národy s nejvyšší průměrnou délkou života jsou Japonci, Španělé, Islanďané nebo Norové a hádejte co? Ano, patří i mezi největší světové rybožrouty. Že vám rybí maso moc nevoní? Zapomeňte na tučného kapra z bahňáku a vylovte si na Rohlíku něco z moře, třeba lehkého pstruha, lahodného lososa nebo delikátní mořské plody, na kterých si pochutnává stále více z vás.

 

A nebojte, už dávno neplatí, že vás úlovky z moře finančně potopí. A když i tak zjistíte, že vás ryby neberou? Žádný problém. Vrátíme vám peníze. Bez otázek.

Tak zalovte v naší nabídce!

divider

FJORU, ten nejlepší úlovek!

Sháníte v Česku čerstvé mořské ryby a cítíte se jako pohádková Maruška, kterou v zimě vyslali pro jahody? Chápeme. Jenže na Rohlíku se stejně jako Maruška nevzdáváme, a proto jsme založili vlastní značku FJORU. Její logo nesou vybrané mořské i sladkovodní úlovky od rybářů a farem, které dobře známe. Chlubí se certifikáty environmentálně i sociálně zodpovědného lovu nebo chovu a to nejlepší: z vody na váš talíř přistanou už za 48 hodin a bez mražení.

Čerstvější ryby v supermarketech prostě neulovíte. A ještě dvě vábničky: Zabalili jsme je tak, aby vydržely voňavé až několik dní a většina z nich je už naporcovaná.

Co znamená udržitelný lov a chov?

Moře se zdá nekonečné, ale několik druhů už má kvůli intenzivnímu lovu na kahánku. Naše značka FJORU podporuje jen udržitelný lov a chov, který nijak neohrožuje mořský ekosystém ani stav rybích populací a navíc je fér i k rybářům. Na produktech FJORU najdete tři typy nezávislých certifikátů, které udržitelné zacházení prokazují.

 

MSC
Ryby a další produkty z lovných oblastí, které splňují podmínky MSC pro efektivní a udržitelný lov ryb.
www.msc.org

 

ASC

Produkty z nezávisle certifikovaných farem v souladu se standardem ASC pro zodpovědný chov a lov ryb.
www.asc-aqua.org

 

BIO EU
Produkty udržitelné produkce s vysokou mírou biodiverzity, ochrany přírodních zdrojů a vysokým standardem péče o živočichy a jejich potřeby.

Opravdu čerstvé

Kde v Česku u všech šupin sehnat kvalitní a co nejčerstvější ryby? Pod naší vlastní značkou FJORU pak celoročně najdete vybrané mořské kousky, které k vám od moře dorazí dřív než řeknete prstruh. A pozor, nemražené!

 

 

NA VAŠEM TALÍŘI JIŽ ZA 48 HODIN OD VÝLOVU

 
divider

Zdravé rybí dobroty

Nemusíte se narodit přímo u moře, abyste zvládli připravit opravdu výbornou rybu. S dobrým receptem to zvládne i ten největší suchozemšťan. Ryby připravíte na spoustu způsobů, tady máte hned čtyři. Tak dobrou chuť!