S MASEM NA ROHLÍKU SE NESEKNETE

Dáváme si záležet na výběru lokálních farmářů i dodavatelů, abychom vám na stůl dodali to nejlepší. Za kvalitou našeho masa si prostě stojíme a věříme, že nadchneme i vás. Proto jsme pro vás připravili 4týdenní seriál, ve kterém vás naučíme, jak s masem zacházet, jak poznat, které je kvalitní, a samozřejmě přihodíme i nějakou tu slevičku, abyste ho rovnou ochutnali. Tak jdeme na to!

A že nám nevěříte, že je maso z Rohlíku ve stoprocentní kondici? Otestujte ho – nemáte co ztratit. Kdybyste totiž náhodou nebyli spokojení, my vám peníze bez vytáček vrátíme zpět – a Premium zákazníkům dokonce v dvojnásobné výši.

A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

       

         

      

     

Kdo by se nechtěl být zdravý jako rybička a dožít se vysokého věku? Možná, že v tom nebude až takový háček. Národy s nejvyšší průměrnou délkou života jsou Japonci, Španělé, Islanďané nebo Norové a hádejte co? Ano, patří i mezi největší světové rybožrouty. Že vám rybí maso moc nevoní? Zapomeňte na tučného kapra z bahňáku a vylovte si na Rohlíku něco z moře, třeba lehkého pstruha, lahodného lososa nebo delikátní mořské plody, na kterých si pochutnává stále více z vás.

 

A nebojte, už dávno neplatí, že vás úlovky z moře finančně potopí. A když i tak zjistíte, že vás ryby neberou? Žádný problém. Vrátíme vám peníze. Bez otázek.

Tak zalovte v naší nabídce!