• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz
Masopustní hody

Hledáte jitrnici, co svět neviděl? I tady vám posloužíme! K masopustu totiž neodmyslitelně patří zabijačka! A to bychom nebyli my, abychom vám všechny dobroty nedovezli až ke dveřím! Tak vybírejte a připravte si doma ty pravé masopustní hody! Vybrali jsme pro vás to nejlepší od poctivých řezníků a pekařů a v neposlední řadě bezva recepty, které zvládnete levou zadní.

divider
 

To bude maso!

Masopust v doslovném znění znamená opuštění masa. A jak se s masem lépe rozloučit, než si udělat pořádné zabijačkové hody!?

divider
 

Není nad osvědčenou českou klasiku. Vyzkoušejte recept z Rohlík Chef na vepřový bůček!

divider

Zabijačkové přílohy

 

Čím zpestřit jelítko, krkovičku a další řeznické delikatesy? Nejen chléb, ale i okurčičky, křen a další nezbytnosti, které perfektně doladí každý kousek masa!

divider

Na Vánoce domácí vánočku, na masopust chléb! Vyzkoušejte některý z našich receptůUpéct chléb není díky Rohlík Chef žádná věda!

 
divider
 

Masopust v Bistru

Masopustní dobroty skoro bez práce? Vyberte si v našem Bistru! Dovezeme vám to nejlepší z české kuchyně zpod rukou vyhlášených šéfkuchařů!

divider
 

O masopustu si přijdou na své milovníci slaného i sladkého! Vyzkoušejte nový recept na fasánkové koblihy.

 

A co boží milosti? Na ty nesmíme zapomenout. Tradiční smažené pečivo hojně obalené v cukru k masopustu zkrátka patří.

divider
 

Pivní hody

Spláchněte to tekutým zlatem! Tahle piva jsou klasikami i poklady z chmele. Vyberte si k baště to nejlepší podle svého gusta...

divider
 

Vypálit červa

pořádné zabijačce patří i domácí pálenky na lepší trávení… i náladu. Prohlédněte si naši nabídku.

 

Maska k masopustu zkrátka patří

Co by to bylo za masopust bez průvodu v maskách. Ať už se chystáte na průvod ven nebo u sebe v obýváku, nejrůznější karnevalové parády najdete u nás.