MŮŽU BÝT VŠÍM
divider

BOMBASTICKÉ SLEVY SI ZASLOUŽÍ KAŽDÝ RODIČ

Být rodičem je bezpochyby jednou z nejkrásnějších věcí, která vás v životě může potkat. Ale kdo si rodičovství zažil na vlastní kůži, moc dobře ví, že to není jen procházka růžovou zahradou… A právě proto jsme tady my! Chceme, abyste všechny rodičovské povinnosti zvládali s úsměvem na tváři a měli na své děti a hlavně i na sebe více času.

divider

KOMFORT PRO DĚTSKÉ ZADEČKY

 
 
divider

PAPÁNÍ, BUMBÁNÍ, MLSÁNÍ A STOLOVÁNÍ

 
 
 
divider

JEMNÁ POKOŽKA, ZDRAVÉ ZOUBKY

 
 
divider

KDO SI HRAJE NEZLOBÍ

divider

BENU LÉKÁRNA NA ROHLÍKU

 
divider

RODIČOVÉ, NEZAPOMÍNEJTE NA SEBE

 
 

I když jsou pro rodiče děti na prvním místě, ani tak by neměli zapomínat na sebe a své štěstí. Tak se nedávejte na druhou kolej a trochu se hýčkejte. 

divider

PRO RODINY S DĚTMI DO 12 LET VÝHODNĚJI

 
 

VYUŽIJTE KAŽDÝ MĚSÍC KLUBOVÉ SLEVY NA NEJRŮZNĚJŠÍ PRODUKTY

Moc dobře víme, že péče o děti je náročná nejen pro vás, ale i pro vaši peněženku. Proto pro rodiče s dětmi do 12 let každý měsíc zlevňujeme spoustu produktů z různých kategorií. Tak udělejte radost juniorům i peněžence!

 

divider

NÁKUPY V OBCHOĎÁKU? TO UŽ JE MINULOST!

 

Už nemusíte složitě plánovat, jestli budete mít čas skočit na nákup a už vůbec se nemusíte tlačit ve frontách v obchoďáku! Jsou tady Rohlík superschopnosti! Objevte svět nakupování bez obav za skvělé ceny a užijte si báječný sortiment na jednom místě. Tak hoďte starosti za hlavu a užijte si více času s vašimi blízkými. 

 

Rohlík superschopnost #1 |
Vše potřebné na jednom místě

Když říkáme „všechno“, myslíme to vážně. Věděli jste, že na Rohlíku najdete 3× větší výběr než v běžném supermarketu? 

 

U nás seženete vše, na co si jen pomyslíte. Od běžných značek přes farmářské produkty až po oblíbené produkty z vašeho města. Přivezeme vám nejen jídlo, ale i veškerou drogerii nebo třeba i pomocníky z lékárny, co zatočí (nejen) s dětskou rýmičkou.

Už běžím nakupovat »

 
 

Rohlík superschopnost #2 |
Překvapivě snadné nakupování a doručení

 

Skvělí zákazníci si zaslouží skvělou službu! Proto jste náš hnací motor, abychom se neustále zlepšovali. 

 

Své nákupy na Rohlíku naklikáte doslova raz dva. Pak už stačí jen počkat na kurýra, který vám tašky s úsměvem vynese až k vašim dveřím – ano, klidně i do 13. patra. A pokud se stane, že nějaké zboží chybí, nebo má třeba jogurt prasklé víčko, jednoduše vyřídíte reklamaci online. Bez řečí a zbytečných otázek vám hned připíšeme kredity na váš účet. 

Navíc s naší mobilní aplikací můžete nakupovat kdykoli si zamanete – třeba v tramvaji cestou z práce nebo klidně na pískovišti s dětmi.

 

Rohlík superschopnost #3 |
Peníze pod kontrolou

Pod označením Naše značky najdete naše privátky, které přinášejí 150 různých produktů se společným cílem: nabízet ve své kategorii nejlepší kvalitu za co nejnižší ceny. Navíc denně porovnáváme stovky položek s našimi konkurenty v kategorii Skvělá cena, abyste na Rohlíku nezaplatili ani korunu víc než v supermarketu.

 

Obsah a hodnotu nákupního košíku u nás máte vždy pod kontrolou a svůj nákupní seznam si můžete snadno naplánovat nebo upravit podle aktuálního rozpočtu. 

 
 

Rohlík superschopnost#4 |
Udržitelnost

V Rohlíku myslíme zeleně a chceme, aby i naše planeta byla pro naše děti co nejzelenější. Ekologii jdeme naproti třeba našimi znovupoužitelnými taškami, ve kterých vám přivezeme nákup, ekologičtějším rozvozem CNG nebo elektickými vozy, ale také tím, že se snažíme neplýtvat. Proto u nás najdete sekci Zachraň jídlo, kde jsou dobroty s blížícím se datem expirace se slevami až 85 %.

Více o zeleném Rohlíku »

 

Rohlík superschopnost #5 |
Doprava zdarma

Jedním ze standardů, který chceme zachovat, je doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč (což odpovídá průměrnému nákupu na Rohlíku), a to i přes rychlý nárůst cen paliv, energií a surovin a dalších nákladů.
 

Doprava zdarma je něco, za čím si v Rohlíku stojíme, proto členům klubu Rohlíček od neděle do čtvrtka mezi 10 a 16 hodinou přivezeme nákup až ke dveřím zcela bezplatně. A jestli členy nejste, stačí nakoupit alespoň za 1 500 Kč (což odpovídá běžnému nákupu) a ani vy za dopravu nezaplatíte ani korunu.

 
 

Rohlík superschopnost #6 |
Klub Rohlíček

Náš dětský klub je ráj na zemi pro všechny rodiče, kteří chtějí nikdy nekončící nálož exkluzivních slev a výhod. Objevte svět, kde nepotřebujete plastové karty či slevové kupony. Stačí se jen zdarma zaregistrovat a všechny výhody budete mít jako na dlani. Navíc s doručením od neděle do čtvrtka úplně zdarma.